Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Morvai Krisztina vajon idegbeteg?

Morvai Krisztina vajon idegbeteg?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezt a videót, de ez a Krisztina valami elképesztő idegesítő hangon beszél, miközben hallgattam még az életkedvem is elment tőle. A rikácsoló öregasszonyok jutottak róla eszembe, akik a piacon mondják mondják a magukét.A videó végén abba se akarja hagyni a mondókáját, még kampányol egy sort a Jobbiknak.


[link]


A kérdést nem provokációnak szánom, bár nyíltan nem vagyok Jobbikos, mivel a Jobbiknak egy lehetetlen programja van, ergo még nem is voltak hatalmon, de már hazudnak.


2010. márc. 29. 14:13
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Nem idegbeteg , csak kiáll az igazáért a sok hazugságok közepette.


2. Az , hogy az ENSZ New Yorkban egy bizottságának tagjává választotta nagy teljesítmény, és az , hogy így viselkedik vele a MÉDIA nagyon durva - kvázi olyan mintha EGERSZEGI ÚSZÁSÁT NEM KÖZVETÍTETTE VOLNA A MAGYAR TELEVÍZIÓ

2010. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Azért, mert nagy betűkkel írsz, még nem biztos, hogy van mögötte tartalom!


Hisztikrisztit pedig egy kommentben említeni Egerszegi Krisztinával enyhén szólva is sértő Egérre nézve. Egér, ha olvasod: a kommentelő nevében kérek tőled 1000 elnézést!


Nos, Egerszegi Krisztina letett valamit az asztalra, és nem a pofájával! Kiemelkedő sportember (asszony), ez nem vitás.


Node a Morvai mit tett? kifelé budaházit, dönts hatalmat, dobálj rendőrt, állj ellen! Max. ezeket. Tehát én azzal, hogy rendesen (nem minimálbér után!!!) adómat, járulékaimat befizetem már tettem annyit, mint ő.


Nos?

2010. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

A te számodra pedig a betű hiába, ha egyszer nem olvasod és nem értelmezed azokat a gondolatokat amiket jelentenek egymás mellett.


Írtam, hogy 2002-2006 között hazánkat képviselte egy ENSZ bizottságban. (Azért írtam nagybetűvel mert ez egy mozaikszó: Egyesült Nemzetek Szövetsége)


Tehát Ő nem egy kis ugri-bugri aki a piacról beszaladt a televízióba kiabálni egyet-kettőt, hanem egy kiemelkedő hazai Jogász. (És erről azért nem tudsz, mert a média nem mondta el neked)


A média viselkedése olyan felháborító mintha Egerszegi Krisztina vagy bármelyik másik olimpikonunk győzelmét egész egyszerűen elkendőznék.


Vágod?

2010. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

"1987-től az ELTE Állam- és Jogtudományi Kar Büntetőjogi Tanszékén tanít, jelenleg docensi beosztásban. 1989-ben Londoni Egyetem Kings College jogi karán tanult, ahol a Master of Law (LL.M) szintű diplomát kapott. 1993–94-ben az Amerikai Egyesült Államokban, a Wisconsini Egyetem (Madison) Jogi Karán tanított, 1995-ben az évet Strasbourgban töltötte, ahol az Európai Emberi Jogi Bizottság jogászaként dolgozott.

2003-ban kapta meg a PhD fokozatot, disszertációját a családon illetve párkapcsolatokon belül elkövetett erőszakos bűncselekmények büntető anyagi és eljárásjogi, valamint kriminológiai összefüggéseiről írta. 2002–2006 között tagja volt az ENSZ CEDAW bizottságának."


[link]

2010. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!