Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Morvai Krisztina vajon idegbeteg?

Morvai Krisztina vajon idegbeteg?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezt a videót, de ez a Krisztina valami elképesztő idegesítő hangon beszél, miközben hallgattam még az életkedvem is elment tőle. A rikácsoló öregasszonyok jutottak róla eszembe, akik a piacon mondják mondják a magukét.A videó végén abba se akarja hagyni a mondókáját, még kampányol egy sort a Jobbiknak.


[link]


A kérdést nem provokációnak szánom, bár nyíltan nem vagyok Jobbikos, mivel a Jobbiknak egy lehetetlen programja van, ergo még nem is voltak hatalmon, de már hazudnak.


2010. márc. 29. 14:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
a fidesz-mszp bagazs naponta a tizszereset lopja mint amennyit o keres,szoval ez igy fail
2010. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

ma 14:52


Lopnak? Feljelentést tettél már, vagy bűnpártolóként hallgatsz az ügyről? :))))

2010. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

Khm, kérdező, a jobbik rövidebb idő alatt jobb programot csinált mint akármelyik másik párt. Lehetne erről vitatkozni.


Azért nem érdekli őket mit mond az EU, mert már veszteségesen jövünk ki belőle. Többet fizetünk be, mint amennyit visszakapunk. Mellesleg Morvai nem csak a fizetését veszi fel ott, hanem kiáll a jogaitokért, stílustól függetlenül. Megértem ha idegesít a stílusa, a beszéde, de attól még nem feltétlenül rossz ember.


Vagy őt akarjátok EP képviselőnek megint?:


http://www.youtube.com/watch?v=TQjgc4Ubs-E

2010. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Aranyos kiscsaj. Imádom. :)
2010. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Jobbikos vagyok. A válaszom igen."


én Fideszes vagyok szerintem nem


viszont Bayer sokkal inkább unszimpatikus


na ugyan az nem?

bárki beírhat bármit

attól függetlenül lehet jobbikos vagy

lehet hogy én meg nem vagyok fideszes

2010. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 jamesbond ***** válasza:
38%
Nem idegbeteg, hanem elmebeteg. Zárt osztályra való patológiás eset. Egy pszichiáter haverom mondta.
2010. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Gyurcsány még idegbetegebb
2010. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Jól összeillenek Gyurcsánnyal, annyi szent :D
2010. márc. 29. 18:37
 19/24 anonim ***** válasza:
38%
Hát normálisnak nem nevezném. De a baló biztos nem bssza rendesen!
2010. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem idegbeteg, csak nem képes normálisan kommunikálni: nem figyel a másikra, csak mondja a magáét, udvariatlan, neveletlen. Egy sajtótájékoztatót hallottam nemrég vele, ahol közölte az újságírókkal, hogy őket a mocskos baloldal küldte oda, ezért soha nem fogják őt megérteni, na meg ott van a csodálatos EP-s felszólalása is... hogy merülhet egyáltalán bárkiben fel, hogy egy ilyen nőt köztársasági elnöknek jelöltessen? Ciki.
2010. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!