Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ez a menekült...

Csak engem zavar ez a menekültek kapcsán?

Figyelt kérdés
Nincs bajom azzal, aki eljön, békében elvan magának, beilleszkedik rendesen, hasznos tagja lesz egy társadalomnak. De amikor látom, hogy vannak köztük olyanok, akik lázítják a tömeget, lázadoznak, elégedetlenkednek, akkor felmerül bennem a kérdés, hogy ilyen vehemenciával miért nem maradt otthon és vette fel a harcot? Itt nagy a száj mindenért, ott meg mélységes csend volt, vagy mi?
2015. szept. 13. 22:50
1 2
 11/12 BudMóni ***** válasza:
Csak azt ne írjátok, hogy kevés az információjuk. Jobban tudnak mindent mint mi. Hamarabb tudtak róla, hogy Merkel asszony tárt karokkal fogadja ( egy darabig) a szíreket, mint ahogy a híradóban bemondták. Okostelefonnal vannak felszerelkezve, kapják a híreket azoktól akik már "révbe" értek. Mindenhol tolmácsok várták őket, akik elmagyarázták, hogy itt mi a szabály, de ők csak követelőztek.
2015. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Salx Narval ***** válasza:
Az utóbbi időben már tényleg láttam tolmácsokat, de előtte nem nagyon és ha voltak is nem sokat tudtak segíteni, hiszen csak pár hete nyilatkozott a kormány arról, hogy mi a szándékuk. Három héttel ezelőtt még azért panaszkodott Viktor, hogy bármit tesz sehogy sem jó az EP-nek, mindenki bírál minket de senki nem mond semmit. Nem csak mi tököltünk az EP-is, én egyébként őket hibáztatom a kialakult helyzetért. Nekik kellett volna egy egységes állásfoglalással előállni és egyértelmű szabályokat elrendelni, valamint minden emberi és anyagi támogatást megadni a befogadó országok határainál, úgy értem nemzetközi összefogásban. Most már talán működni fog, de pár hete senki nem tudott semmit, mindenki ment a saját feje után a többiek meg kritizálták, ahogy minket is. Minden beléptető ország magára maradt az EP- meg tökörészett, közben teltek a hetek, hónapok és egyre nagyobb lett as káosz. Szóval én nem láttam a tájékoztatásnak még csak a nyomát sem, nem, hogy a tolmács, még a kormány sem tudta mit fog tenni. Na mindegy lejárt lemez, mától új dolgok elé nézünk. Szerintem az igazi balhé, még csak most kezdődik de talán már kellő figyelmet és erőforrásokat biztosít az EP a menekültek és a fogadó országok irányába, kezdve Törökországnál. Mellesleg ezt jól megkeverte nekünk az USA, most meg sumákolnak és leköti őket a választás, legfeljebb az Oroszokat csesztetik néha.
2015. szept. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!