Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Dolgoznak már a menekültek?

Dolgoznak már a menekültek?

Figyelt kérdés
Ugyebár Merkel asszony tárt karokkal várja a szír,stb. menekülteket.már hónapok óta tart a bevándorlás.vajon hány szír CNC-marós,hegesztő,hentes,dolgozik már,és termel értéket, adózik ,gyarapítja németországot?

2015. szept. 12. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ohhh már a németek munkája felét el is vették.
2015. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Azt ugye tudod hogy a legtöbb menekült eléggé tanult, hivatalnok, edzők, különféle ágazatokban érdekeltek, amiket felsoroltál munkákat lehet hogy nem menekült fogja betölteni, hisz nem kötelező nekik elvállalni, a német miért nem csinálja? Az osztrákok is olyan genyák mint a magyarok mindenkinek irodai meló kell, de a műszakozást meg egy sem vállalja.
2015. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Mérd dolgoznának? Ha dolgozni akarnának maradhattak volna otthon is.
2015. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A Merkel asszony ott ba...ta el amikor azt hitte hogy a menekültek fogják elvállalni azt a munkát amit a németek sem akarnak. A szír hivatalnok meg szakember az mind hivatalnok meg szakember akar majd lenni(amelyik majd akar egyáltalán dolgozni) nem betanított szalagmunkás, takarító meg stb.

Csak az a legnagyobb probléma ezzel hogy senki nem tud németül. Feltételezem én. Valahol azt olvastam hogy kb. 600.000 betöltendõ állás van Németországban(olyan amit németek nem akarnak betölteni) ezért a bevándorlóknak jó esélyük lesz munkát találniuk.

Szóval a többi csak akarat kérdése

2015. szept. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak akik beszélnek németül, szirek,aki meg nem az megtanul. Nem értem a magyarok miért bijogozzakmeg az embereket hogy az mindig csak olyan lehet mint most. Az ember képes változásra, fejlődésre!Még az iszlám vallás is lazulhat, az itteni kultúra hatására! Itt márnincs vallasrendorseg aki betartassa velük.Meg egyre több a lázadó arab nő.Meg rájönnek,hogy van ami manipuláció meg kontroll a valasukbol.
2015. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5 os . mi az hogy BIJOGOZZAK?


REGEN A LOVAKAT BIJOGOZTAK MEG A MARHAKAT. Az ugyanis azt jelentette hogy belesutik a szorebe a tulajdonosanak a jelzeset. A te intelligenciaddal teged is bijogozni kene. Az iszlam nem fog valtozni mas vallas es nem VALAS hatasara. Ha nem tudsz irni konyorgom ne irj, vagy hasznalj legalabb valami javitot.

2015. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira dolgiznak, mint itthon a cigányok
2015. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor fogadjuk be őket ha akarnak dolgozni, ha nem, akkor nem. Az nem járja, hogy csak a magyarok dolgozzanak, ezek meg jól éljenek a magyar dolgozóktól elvont pénzekből folyósított segélyekből
2015. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azhogy németországba dolgoznak e engem nem érdekel. az a lényeg, hogy ide ne jöjjenek. főleg cnc marósok ne :D
2015. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki akar dolgozni és tud is, az tőlem jöhet, ha CNC marós, ha nem, nekem mindegy csak dolgozzon és ne segélyekből akarjon élni
2015. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!