Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért tüntetnek több országban...

Miért tüntetnek több országban is a menekültek befogadása miatt?

Figyelt kérdés

Több országban is rengetegen tüntetnek a menekültek mellett hogy fogadják be őket.Miért csinálják ezt nem gondolnak bele hogy ebből semmi jó nem származik nekik(kevesebb munkahely az ottani lakosoknak,bűnözés stb.)? Azt mondjuk megértem hogy azokat befogadnák akik ténylegesen szíriából jönnek ahol tényleg elég szar a helyzet, de a többi országból csak a jobb élet reménye miatt akarnak ide jönni.

A tüntetések hatására egy idő után engedékenyebbek lesznek az adott országok? köztük Magyarország is és az EU megparancsolja a Orbánnak hogy ne szigorítson még jobban a határt védelmen.

Eddig sosem értettem egyet az Orbán féle rendszerrel de szerintem most nagyon jól csinál amit csinál, és nem hagyja hogy a nagyobb országok ugráltassák.

Ti mit gondoltok erről?



2015. szept. 13. 12:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Már a németek is lehúzták a rolót. A franciák meg messziről ugatnak.
2015. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!