Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a szabadkere...

Mi a véleményetek a szabadkereskedelmi egyeszségről? Szerintetek megköti az Eu ezt a "megállapodást"? Köze lehet a mostani tömeges "bevándorlás"vagyis a menekültek befogadása egy elterelő hadmüvelet?

Figyelt kérdés

Nekem az a vèlemènyem nagyon rossz jövő vàr Europàra vagy az emberisègre ha nem teszünk valamit a globàlis diktatura ellen.

Amerika beakarja kebelezni könyörtelenül az egèsz vilàgot,erre hajt.

Ha nem fognak össze a nèpek totàlis kontroll diktatura vàrhatò.



2015. jún. 30. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nincs neked kicsit uldozesi maniad?
2015. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Te meg gondolkodj egy kicsit!

Majd lesz neked üldözèsi màniàd.

2015. jún. 30. 11:22
 3/8 schocko ***** válasza:
Én úgy látom, Kína akarja bekebelezni...valahogy azok vesznek meg mostanában mindent, autógyárakat, szőlőföldeket, áruházakat...akkor most hogy van?...vagy csak az Usa a gonosz?...s egyáltalán van fogalmad miről szól ez a megállapodás?...olvastad?
2015. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a véleményem? Hát szerintem a TTIP senkinek sem jó, de nekünk lesz az egyik legrosszabb.


A bevándorlás és a homokos házasság pedig szerintem is figyelemelterelés. A "komolyabb" portálok alig foglalkoztak az egyezménnyel míg a többi, abszolút irreleváns témával már Dunát lehetett rekeszteni.


Nem azért fogjuk elveszíteni az állásainkat, mert pár homi házasodhat Amerikában.


Alá fogják írni egyébként. Obamáról pont tegnap olvastam, hogy turbó fokozatba kapcsolt...

2015. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem véletlen, hogy az LMP is elutasítja, és tiltakozik ellene: [link]


És nem véletlenül indult aláírás-gyűjtés sem ellene:

[link]


Amúgy lehet valami a tiltakozásban, ha még Lázár is aláírta a petíciót.

[link]

2015. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A világ a "globalizáció" (centralizáció), a világállam irányába halad. Sokan máig hülyének nézik pl. David Icke-ot vagy Kent Hovindot, pedig már 25 éve megmondták, hogy ez lesz. "Összeesküvés-elméletek"? Nincs itt semmiféle összeesküvés. Akinek hatalma van, az még több hatalmat akar, ennyi az egész.
2015. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rèszben igazad van de szerintem lètezik a Bilderberg csoport ès ezt màr nyiltan is vàllaljàk csak a terveiket nem.

Idèn itt ülèseztek a "szomszèdban"Nèmetorszàgban.

Szerintem nem vèletlen ez a sok menekült akiket a nyakunkba zùditottak.

2015. jún. 30. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Éppen tegnap volt egy riport az Ozon Network-ön a szabadkereskedelmi egyezmény negatívumairól. Ebben kifejtették, hogy gyakorlatilag a multiknak kedvez azzal, hogy ha az egyézményben résztvevő bármely ország szabványai megengedőbbek, a többieknek azt kötelességük elfogadni, különben az elutasító államok kártérítést kell fizessenek az elmaradt nyereségért a multinak.

Például: ha egy ország elfogadta a gén módosított nővényeket (állatokat), vagy akár olyan adalékokat, amit a többiben tiltanak, akkor csak kártérítés ellenében lehet azt visszautasítani.

"Akinek hatalma van, több hatalmat akar..." Hát igen, s ezek mind ott vannak a Bildrberg-ben... S ez még csak nem is konteo...

2015. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!