Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik nyugatbarát politikát...

Akik nyugatbarát politikát hirdetnek azok tudják hogy mennyire elnyomó rendszert akarnak?

Figyelt kérdés
A nyugat terve hogy az embereket egybegyúrja eltörölve a rasszokat nemzeteket hogy aztán mint nemzetnélküli nincstelenek mint akik mostanában jönnek kiszolgáltatottan neki dolgozzanak az ensz zászló diktatúrája alatt. Mist jön majd a kétkedés meg sablon válaszok csak gondolj bele miket művelnek meg milesz ha egyszer ráteszik a kezüket minden értékre. Először is saját népüket meg a szövetségeseiket is lehallgatják. Megkínoznak elbisznek embereket mindenféle tárgyalás nélkül mert elvileg teroristák viszont bem is kell bizonyítani. Rengeteg háborút provokáltak és harcoltak külföldön pedig őket senki nem támadta. A lakosságot még nagyobb nyomorba teszik mint elotte volt de esetleg hozzájuk hű embereket raknak kormányra. A diktátorokat addig tömik pénzzel amíg eladják nekik szinte ingyen a nyersanyagaikat úgy hogy minden mozgó embert leküldenek a bányába. A nyugat alapjaiban nem különbözik a szovjetuniótol hogyha a pénzre akarunk kitérni. Amerika nagy bankjai meg spekulánsa összeomlottak volna 2008 ban csak kosegítették mindet pont mint a szovjetunioban a maradék pénz a megszállt országokból fedezetlen hitelekből van amikből nagyjából az ország fele él normálisan. 40 millió hajléktalan közeli vagy az van a vagyok nagy része körülbelül 3 százezer tehát egy százalék ember kezében van ráadásul még a szavazás is nevetséges. Kettő párt ban akiknek elég pénze van hogy tudjon indulni viszont rendszerint a legális korrupció a lobbizás miatt ugyanazokat az érdekeket képviselik tehát egypártrendszer van ugyanúgy mint a szovjetunioban. A tuntetőket elviszik gyakran meg is hurvolják a rendk megölnek mint az avo annak idelyén a szovjetunióban.
2015. aug. 28. 15:15
1 2 3
 21/24 Koplárovics Béci ***** válasza:

"# 2/5 Időpont ma 15:29


Mesélj. :-)"


Olvasd el, amit írtál. Elhiszem, hogy jót akartál, de egy kicsit értelmetlen lett. 1-2 szó hiányzik, de szerencsére van ami duplán lett helyette :)

2015. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

# 21/21 Időpont ma 19:24


Szimplán kíváncsi voltam hány percig tart valakinek észrevenni. :-D


De bemondásra nem hiszem el, hogy látod mi a hiba. :-D


U.i.: Elkövettem már többször is, olcsó játék hülye gyerekeknek. Egyszerűen elegem van a hasonló szövegekből, hátha így észreveszi magát a kérdező. De nem. :-(


# 7/21 Időpont ma 15:53


"Azért írok össze-vissza mert telefonról írok a net meg szakadozik."

A net szakadozásához ezzel mégis mi köze? Mellesleg én is telefonról vagyok, mégis sikerül (többé-kevésbé, de nem annyira szarul mint a tiéd).


A többi meg üres maszlag, fennakadt a spamszűrőn, abból nem tudok idézni és reagálni rá.

2015. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Kiszipolyozza afrika gyémántjait"


Ez a mondat a mai nap fénypontja.

2015. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Dicsak, Buksi megint kiszökött.
2015. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!