Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik nyugatbarát politikát...

Akik nyugatbarát politikát hirdetnek azok tudják hogy mennyire elnyomó rendszert akarnak?

Figyelt kérdés
A nyugat terve hogy az embereket egybegyúrja eltörölve a rasszokat nemzeteket hogy aztán mint nemzetnélküli nincstelenek mint akik mostanában jönnek kiszolgáltatottan neki dolgozzanak az ensz zászló diktatúrája alatt. Mist jön majd a kétkedés meg sablon válaszok csak gondolj bele miket művelnek meg milesz ha egyszer ráteszik a kezüket minden értékre. Először is saját népüket meg a szövetségeseiket is lehallgatják. Megkínoznak elbisznek embereket mindenféle tárgyalás nélkül mert elvileg teroristák viszont bem is kell bizonyítani. Rengeteg háborút provokáltak és harcoltak külföldön pedig őket senki nem támadta. A lakosságot még nagyobb nyomorba teszik mint elotte volt de esetleg hozzájuk hű embereket raknak kormányra. A diktátorokat addig tömik pénzzel amíg eladják nekik szinte ingyen a nyersanyagaikat úgy hogy minden mozgó embert leküldenek a bányába. A nyugat alapjaiban nem különbözik a szovjetuniótol hogyha a pénzre akarunk kitérni. Amerika nagy bankjai meg spekulánsa összeomlottak volna 2008 ban csak kosegítették mindet pont mint a szovjetunioban a maradék pénz a megszállt országokból fedezetlen hitelekből van amikből nagyjából az ország fele él normálisan. 40 millió hajléktalan közeli vagy az van a vagyok nagy része körülbelül 3 százezer tehát egy százalék ember kezében van ráadásul még a szavazás is nevetséges. Kettő párt ban akiknek elég pénze van hogy tudjon indulni viszont rendszerint a legális korrupció a lobbizás miatt ugyanazokat az érdekeket képviselik tehát egypártrendszer van ugyanúgy mint a szovjetunioban. A tuntetőket elviszik gyakran meg is hurvolják a rendk megölnek mint az avo annak idelyén a szovjetunióban.
2015. aug. 28. 15:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"attól hogy keleten diktatúra közeli helyzet van attól még nyugaton is csak beetetik a népet hogy nem mert hú de szabadok"


Ez a "nincs büdös, csak úgy érzed"-típusú érvelés. Kérdező, higgy a szemedben, bízz magadban, nem kell hogy lyukat beszéljenek a hasadba. Ha szabadnak érzed magad, az vagy. Ha rosszul érzed magad, akkor dumálhat akárki akármit hogy pedig jó neked. Nem, nem jó. Lehet propagálni a hűdejó keletről, a tény az hogy senki nem megy oda, és onnan menekülnek az emberek nyugatra.

2015. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Felőlem lehet nemzetek fölötti pénzhatalom vagy globális elit. Aki pedig rzeket a szavakat kiejti az régen boszorkánynak nevezték volna manapság viszont szélsőségesnek.
2015. aug. 28. 16:02
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem vagyok mentálisan hátrányos helyzetű (még mielőtt...) viszont részint úgy érzem, hogy tartalmaz igazságot az amit leírtál.


Én inkább kétfelé venném az EU-t és az USA-t. Mi európaiak nem igazán háborúztunk szerintem. Ellenben az USA... hát az totál hülyére vesz minket.


Európában ugyan nem akarnak feltétlenül elnyomó rendszert (bár a görög-német vita után már ebben sem vagyok biztos), de az tény, hogy egy markáns része a vezetőknek szeretné megszüntetni a nemzetállamokat. Ez mondjuk pont azért vicces, mert most akarja több ország is visszaállítani a határokat. Ehhez pedig nincs semmi köze az USA-nak; sőt még beleszólása sem.


A másik, hogy egybegyúrni a rasszokat és nemzeteket... Ez mondjuk így igaz. Nem véletlenül propagálják annyira a sokszínűséget a médiában és a politikában (főleg nyugaton). Valami hasonló maszlagot akarnak, mint ami az Egyesült Államokban van. Én személy szerint ezt nem támogatom. Vannak rasszok, amivel annyira nem célszerű vegyülni.


A vége pedig... Akinek 80 felett van az IQ-ja az látja, hogy nem igazán létezik az, hogy demokrácia. Sőt, konkrétan a pártok is egy irányvonalat képviselnek gyakorlatilag (persze a retorika különbsége már más kérdés). Viszont én nem hinném, hogy lenne egy háttérhatalom aki ezt az egészet irányítaná.


Én inkább rengeteg pénzhajhász, antiszociális és gumigerincű politikust látok, akik mind a saját érdeküket nézik és az alapján döntenek, hogy nekik mi jó. Valószínű, hogy a menekültáradat beengedésével is valami céljuk van...


1: Engem meg az, hogy miért kell egyből személyeskedni ha nem értesz egyet a véleményével. Ettől még te sem látszol okosabbnak.


5: Na vajon..


8: Már az első ezt elsütötte. :P


11: Ez.

2015. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ezt magyarázom a szövegben. A pénzes résznél azt hitten egyértelmü. Magyarország is jól elvolt a kádár féle hitelekből csak nem értek annyit atermékek mint amennyiért adták. Nyugaton szintén hitelből élnek a fedezetlen dollárból amit a világ többi országa tesz valódi pénzzé. Összeomlott volna az összes elit bank ha nem kapnak egy szintén fedezetlen hitelt amit a dolgozók termelnek ez volt a válság alapja. Azért gazdagok mert egyrészt rengeteg fegyvert eladnak kiszipolyozzák az afrikai gyémántokat fedezetlen hiteleket adnak plusz kínaiakkal gyártatnak mindent nagyjából.
2015. aug. 28. 16:08
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm 13 legalább valaki szintén átlát a szitán. Szerintem is csak az nem veszi észre aki nem akarja vagy totál ostoba.
2015. aug. 28. 16:12
 16/24 anonim ***** válasza:
Inkább a Nyugat nyomjon el, mint a Kelet.
2015. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb szólj a nővérnek, hogy csak a gyógyszerek bevétele után engedjen a számítógéphez!
2015. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"...nem igazán létezik az, hogy demokrácia."


Sajnos valóban nincs. Van egyfajta szemlélet, amely keretek közé erőlteti az összes pártot, amely ebből ki akar lógni (bármerre), azt megbélyegzik, hogy "szélsőséges".


A média a negyedik hatalmi ág, amely közvetlen befolyást képes gyakorolni a közhangulatra, választásokat döntve el. Ez nem demokrácia, hanem a hatalomgyakorlásnak egy egészen sajátos válfaja.

2015. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

# 10/18 Időpont ma 15:59


Várom a mondatelemzésed. Addig ez csak üres fikázás.

2015. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva el sem olvastam, mert ez nyilvánvalóan csak egy újabb agymenés, abból kiindulva, hogy írni sem tudsz.
2015. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!