Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik nyugatbarát politikát...

Akik nyugatbarát politikát hirdetnek azok tudják hogy mennyire elnyomó rendszert akarnak?

Figyelt kérdés
A nyugat terve hogy az embereket egybegyúrja eltörölve a rasszokat nemzeteket hogy aztán mint nemzetnélküli nincstelenek mint akik mostanában jönnek kiszolgáltatottan neki dolgozzanak az ensz zászló diktatúrája alatt. Mist jön majd a kétkedés meg sablon válaszok csak gondolj bele miket művelnek meg milesz ha egyszer ráteszik a kezüket minden értékre. Először is saját népüket meg a szövetségeseiket is lehallgatják. Megkínoznak elbisznek embereket mindenféle tárgyalás nélkül mert elvileg teroristák viszont bem is kell bizonyítani. Rengeteg háborút provokáltak és harcoltak külföldön pedig őket senki nem támadta. A lakosságot még nagyobb nyomorba teszik mint elotte volt de esetleg hozzájuk hű embereket raknak kormányra. A diktátorokat addig tömik pénzzel amíg eladják nekik szinte ingyen a nyersanyagaikat úgy hogy minden mozgó embert leküldenek a bányába. A nyugat alapjaiban nem különbözik a szovjetuniótol hogyha a pénzre akarunk kitérni. Amerika nagy bankjai meg spekulánsa összeomlottak volna 2008 ban csak kosegítették mindet pont mint a szovjetunioban a maradék pénz a megszállt országokból fedezetlen hitelekből van amikből nagyjából az ország fele él normálisan. 40 millió hajléktalan közeli vagy az van a vagyok nagy része körülbelül 3 százezer tehát egy százalék ember kezében van ráadásul még a szavazás is nevetséges. Kettő párt ban akiknek elég pénze van hogy tudjon indulni viszont rendszerint a legális korrupció a lobbizás miatt ugyanazokat az érdekeket képviselik tehát egypártrendszer van ugyanúgy mint a szovjetunioban. A tuntetőket elviszik gyakran meg is hurvolják a rendk megölnek mint az avo annak idelyén a szovjetunióban.
2015. aug. 28. 15:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Engem az jobban érdekel, hogy miért van egyenes arányosság a központozás, szövegkohézió, helyesírás, a tagolás hiánya egyenes arányban az agy hiányával.
2015. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

Bezzeg keleten! Oroszországban, Észak-Koreában, Kínában, Iránban! Olyan szabad vagy, hogy észre sem veszed! Az ám az igazi!


#1: azt ugye tudod, hogy öngólt rúgtál? :)

2015. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
1-es, nem lehet, h a kérdező csak unalomból írta?
2015. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mennyivel jobb példa a szabad Oroszország, Kína és az iszlám világ. (szarkazmus)
2015. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Andizsuzsi ***** válasza:

Kedves kérdező!


Megmondanád ki a búbánat a "nyugat", akinek terei vannak?

2015. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

# 2/5 Időpont ma 15:29


Mesélj. :-)

2015. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kezdjük az elején. Azért írok össze-vissza mert telefonról írok a net meg szakadozik. Tényleg unalomból írtam ki csak kíváncsi boltam melyik sablonnal jötzök elő. A pedig keleten volt a legrövidebb sejtettem hogy ezt választjátok. A másik amire tippeltem hogy nem is igaz amit írok mert hiába írta meg az újság vagy mondta be a tévé az összeesküvés. Na akkor a válaszom a sablon válaszotokra attól hogy keleten diktatúra közeli helyzet van attól még nyugaton is csak beetetik a népet hogy nem mert hú de szabadok. Ezt addig teszik amíg a konkurenciát el nem intézik. Orwell szerint a háború azért van hogy legyen mitől félni hogy lehetne rosszabb. Amennyiben megakarod érteni a jövőt akkor képzeld el hogy egy csizma tapos a fejeden. Attól hogy valaki átmegy a piroson mi pedig utánamegyünk mert ő is átment attól még mi is szabálysértést követünk el. Szerintem a lényeg hogy a nyugatnak konkurencia kell mert ha egyeduralomra tör akkor senki miatt nem kell megjátszani magát. A média mint mindenhol akkor is a kezükben lesz de akkor már az utcáról is berángatnak a furhonba.
2015. aug. 28. 15:53
 8/24 anonim ***** válasza:
Gondolom a vesszőket is a gonosz Nyugat találta ki, más okot nem találok hogy miért nincs egy sem az irományodban. :/
2015. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
furgonba
2015. aug. 28. 15:55
 10/24 anonim ***** válasza:

ne viccelj 1, 6 olvasd el az önmagába kunkorodó intelmedet:D

Kérdező a 'nyugat' szót helyett a 'globális tőke' kifejezést ajánlom

2015. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!