Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti nem féltek?!

Ti nem féltek?!

Figyelt kérdés
Debrecenben elek es amik a Samsoni uton tortentek megremisztenek.Gondolok itt a lazongo menekultekre.Egyre tobben vannak,elfoglaljak a varost lassan.Tele van a net olyanokkal hogy mindenfele betegsegeket hoznak be,meg az iszlam allam kijelentette h terroristakat kuld Europaba a menekultekkel..Nagyon durva ami itt folyik.Es en szemely szerint felek:S Ti mit gondoltok a jelenlegi helyzetrol?Van e remeny? 19/L

2015. júl. 2. 00:06
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
38%
dehogy mutat.
2015. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam hogy a kerdesem ekkora vitat indit el.Ugy vettem eszre hogy aki nem Debrecenben el az nem nagyon erzi at a helyzetet..Nem a Samsoni uton lakom,hanem a belvarosban.Ettol fuggetlenul ugyanugy erint a kerdes engem is es iszonyuan sajnalom a Samsonin elo embereket,csaladokat.En szemely szerint sajnaltam a menekulteket,bar akkoris azt gondoltam hogy nem tudhatjuk hany olyan van koztuk akik nem menekulnek,akik esetleg rossz szandekkal jonnek ide.De azok utan hogy az utcan orjongtek mint a majmok,gyujtogattak,kocsikra tamadtak stb..elveszitettem minden joindulatomat.

Csak hogy tisztazzuk,nem pisilem ossze magamat felelmemben ha negert latok,sot..Rengeteg negerrel talakozom a varosban,kifejezetten kedvesnek tartom oket.Azokrol beszelek akik normalis ruhaban jarnak es tanulni vannak itt.

Akiktol felek azok a mindenfele arab,sziriai meg tudomisen milyen vallasi fanatikus,koszos,utcan alvo emberek..akikbol lassan tobb ezer lesz a varosban.

Talan tul sok remhirt olvasok a Debrecenben hallottam csoportban..mindenesetre eletemben eloszor erzem azt hogy veszelyeztetve lehetek mert ezek a rossz emberek nagyon nagyon(par utcanyira) vannak tolem.Es csak egyre jonnek es jonnek..

2015. júl. 3. 18:07
 33/46 anonim ***** válasza:
A mi adonkból vannak eltartva, megvannak tűrve és ekkora a pofájuk . . . Nem azért fél inkább a négertől, mint a fehértől mert olyat nem látott, hanem köztudott hogy melyiktől kell félni, és maguknak köszönhetik ezt a hírt!
2015. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
nemzetiarcvonal. LOL.
2015. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

"akikbol lassan tobb ezer lesz a varosban. "


Mondjuk kerd meg akkor partodat es kormanyodat, hogy ne zsufoljon 2x annyi embert a menekulttaborba. Elore lathato volt hogy ez fog tortenni.

2015. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
És szerinted én mit tehetek?!Most komolyan..kérjem meg a kormányomat,igen,mert ez így megy...
2015. júl. 6. 23:33
 37/46 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem szavazol azokra az ostobakra akik azt mondjak hogy be kell zarni a menekulttaborokat.


Meg egyszer hasznalod az agyad es remuldozes helyett vegiggondolod hogy mi miert tortenik.


A kedves es joravalo debreceniek kozul 1600at bezarnanak egy 800 fore meretezett kvazibortonbe, lehet 3 nap mulva mar botokkal csapkodnak egymast mint a "majmok"

2015. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Vigyél haza egyet akkor magadhoz ha ennyire támogatod őket:)

....

2015. júl. 7. 11:02
 39/46 anonim ***** válasza:
buta vagy mint a tok.
2015. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 tetro ***** válasza:

11.02

ez milyen érv? nálad mindenből van egy otthon amit támogatsz?

2015. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!