Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti nem féltek?!

Ti nem féltek?!

Figyelt kérdés
Debrecenben elek es amik a Samsoni uton tortentek megremisztenek.Gondolok itt a lazongo menekultekre.Egyre tobben vannak,elfoglaljak a varost lassan.Tele van a net olyanokkal hogy mindenfele betegsegeket hoznak be,meg az iszlam allam kijelentette h terroristakat kuld Europaba a menekultekkel..Nagyon durva ami itt folyik.Es en szemely szerint felek:S Ti mit gondoltok a jelenlegi helyzetrol?Van e remeny? 19/L

2015. júl. 2. 00:06
1 2 3 4 5
 21/46 SimkoL ***** válasza:
39%
'De ti csak hozongjetek tovabb, nem kicsit jarultok hozza hogy totalisan elhetetlen az orszagotok.' Akkor te nem magyarországi magyar vagy ezek szerint?
2015. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 SimkoL ***** válasza:
43%
'Nem, en ismerek szemelyesen ilyen embereket, veled ellentetben.' Én is csak én a rendőrségen voltam ügyeletvezető.
2015. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
56%

Nemetorszagban, de amugy Debrecenbol szarmazom, a szuleim a mai napig ott elnek.


Szerintem meg elo menekultet nem lattak, mert meg nem hallottam toluk.

2015. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 SimkoL ***** válasza:
52%
Jah gyerekem én sem panaszkodtam a gyerekeimnek mennyi gond van a cigányokkal.
2015. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
34%
Sokkal nagyobb esely van arra hogy a kis torekeny kislanyt egy feher magyar ember megeroszakolja, mint az hogy egy neger menekult. Csak a feherektol nem fel mert olyat lat minden nap, negert meg nem.
2015. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
64%
"Olyan helyen lakom ahol egy cosmo neger, arab es egyeb nacio el egyutt bekessegben." - meseországban? Merthogy Németországban bizonyos utcákba be sem mehet fehér ember (ahogy Magyarországon is). Békés együttélés...
2015. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
35%

"Merthogy Németországban bizonyos utcákba be sem mehet fehér ember"


Hazugsag.

2015. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 SimkoL ***** válasza:
58%
Jó, lehet bemenni be mehet, de ki is jön ? :)
2015. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
53%
Katonaság nélkül
2015. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 SimkoL ***** válasza:
61%
Külföldről, a Duna nyugati oldaláról, Budapestről teljesen más képet mutat az egész.
2015. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!