Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mik az előnyei és mik a...

Mik az előnyei és mik a hátrányai a multikulturális társadalomnak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

A hátránya hogy làthatóan nem működik. Erről beszélt többek közt Merkel is.

Egy nem működő társadalmi modellnél meg sok előny nincs. Most azt hogy lehet kapni kebabot ne számoljuk a hozadékok közé.

2015. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Olyan hogy multikulturális társadalom nem létezik.

Csak kitalálták ezt a szót, arra hogy a nemzeti öntudatot kiőljék az emberekből, hogy aztán birka módjára szolgálják a gazdag országok érdekeit, és rabszolga munkásokat szerezhesenek.

Illetve hogy ne éledjen fel a nemzeti öntudat olyan esetekben amikor külföldi érdekeket képviselő politikusok a saját országuk ellen dolgoznak valakik megbízása alapján(cionizmus)

2015. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Az igazi multikulturalizmus az lenne, ha minden kultúra ott élne és virágozna, ahol az kialakult. Persze járhatnánk egymáshoz vendégségbe, arra való a turizmus, aztán mindenki hazamegy.


Ami most van - ahogy írták előttem - a liberalizmus próbálkozása mindenféle nemzeti, vallási önazonosság összemosására, eltörlésére.

2015. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Egy homogen, zart tarsadalom mindig is serulekenyebb volt a valtozasokra, egyszerubb neki megprobalni bezarkozni es elutasitani a valtozast, mint valtozni.


A termeszetben a biodiverzitas es a valtozatossag az elet fennmaradasanak a kulcsa, a homogenitas serulekennye tesz.


Ugyanez igaz a tarsadalomra is.

2015. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Előnyei:

-ha gazdag vagy jól jársz mert rabszolgaként dolgoztathatod őket a gyáraidban

-ha libsi vagy baloldali politikus vagy, jól jársz mert az EU ad utánuk pénzt amit lenyúlhatsz

-ha jogvédő vagy szintén jól jársz mert utánuk kapod a pénzt

-ha hippi vagy drogos vagy jól jársz mert tudsz venni fillérekért drogot a fekáktól és heroint az araboktól


Hátrányai:

-ha hétköznapi ember vagy rosszul jársz mert előled veszik el a munkahelyet

-ha nő vagy kíséret nélkül sose menjél ki az utcára, mert magasan a legtöbb nemi erőszakot a bevándorlók azon belül a muszlimok követik el

-ha rendesen fizeted az adót rosszul jársz, mert amit ezek a bevándorló hordák a játszóterekkel, padokkal, kukákkal művelnek azt mind rajtad fogják leverni

-ha szeretnél gyereket rosszul jársz mert nem engedheted le a kisgyereket a játszótérre mivel az a bevándorlók kedvelt drogfogyasztási területe

-ha van unokád szintén rosszul jársz mert eltelik 50 év és ezek a nyulak módjára szaporodó bevándorlók túlszaporodják az országodat, így lehet hogy az unokád vagy annak az unokája már nem a Magyar köztársaságban fog élni, hanem a Magyarisztáni Kalifátusban.


De most komolyan gyerekek, én éltem kint Németországban elképesztő mi van ott néhány helyen. Fényes nappal a törökök a rendőrről leverik a sapkát, gumibotját elveszik, inzultálják. A piacon, üzletekben mindennaposak a lopások, vagy az utcán a késsel való rablások, néhány helyen kartonházak emelkednek, a játszótereken szétdobálva a kábszeres fecskendők stb. Ezt komolyan látni kell hogy mi van ott, és ez lesz itt is ha a baloldal és a liberális pártok előretörnek.

2015. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

" én éltem kint Németországban elképesztő mi van ott néhány helyen."


En meg itt elek, es full ostobasag amit irsz. Sot egyenesen hazugsag.

2015. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
6# Jól van haver, ha majd méltóztatsz lejönni a rózsadombi kacsalábon forgó kastélyodból látogass el egyszer Neuköllnbe, én ott éltem mellette.
2015. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

mindenhol vannak gettok, korabban is voltak a bevandorlok elott is.


En bevandorlok kozott elek, es dolgozom, ismerek mindenfele naciot a libanonitol kezdve a marokkoin keresztul a torokig.


Teljesen normalis, hetkoznapi, kedves, segitokesz emberek. Nemelyik pusztan iszlam kulturkorbol jott, tehat csak nem eszik disznohust es nem unnepli a karacsonyt, de amugy nem vallasos, van aki tartja a szokasokat, eppen most kezdtek a ramadant pl.


Egyszeruen undorito amit roluk irsz. Hazugsag, ahogy minden altalanositas az.

2015. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

6#, az én korábbi kérdéseimhez sem tudott normálisan válaszolni, ha az állítását megcáfoltam ("nincs németországban no-go zóna") akkor erre az volt a válasz hogy csak uszítani tudok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__696..

2015. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

"mindenhol vannak gettok, korabban is voltak a bevandorlok elott is."


Ezzel most azt akarod mondani hogy ezek a gettók nincsenek is fullon 3ik világból érkezett bevándorlókkal?

A gettót nem maga a város teszi gettóvá, kijelölve egy városrészt, hanem az ott lakó emberek. Akik történetesen bevándorlók.

2015. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!