Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen előnyei származnak a...

Milyen előnyei származnak a magyar társadalomnak a trafikok létrehozásától?

Figyelt kérdés
Mert én eddig nem találtam semmi ilyet, és emiatt nem bírom felfogni, hogy az emberek ezt miért hagyják, meg hogy aki ezt kitalálta, hogy bír ilyen sunyi patkány életmódot folytatni.
2013. aug. 10. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs trafik, bepörgött a feketepiac és 100 forinttal olcsóbb ugyanaz a cigi mint a trafikban.
2013. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

A társadalomnak?

Hát annyi, hogy így legalább világosan látszik, hogy milyen módszerekkel juttatják konchoz a saját seggnyalóikat, akár még az egyszerű becsületes emberek (volt trafikosok) lehetőségeinek, eddigi életművének tönkretételével is.

Soha még ilyen korrupt banda nem kormányozta ezt az országot!

2013. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyedül a Lézer Jani és a haverok jártak jól, mindenki más meg szarul
2013. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmi, sőt. A régóta ismert trafikok bezárnak, mert csak újságok árulásából nem tudják finanszírozni a fennmaradást. Ráadásul most olvastam, hogy a kiadók is elkezdtek aggódni, mert sok dohányboltban meg újságot nem lehet kapni, így visszaesett a forgalmuk.


Viszont így legalább tényleg lehet látni, hogy kik a fideszes seggnyalók a városban és tudom, hogy oda nem megyek bagóért.


Na meg azt is el tudom képzelni, hogy amit # 1-es írt, abban is benne vannak a fideszesek gengszterek, pont mint anno Amerikában az alkoholtilalom idején.

2013. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!