Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A bevándorló-párti liberálisok...

A bevándorló-párti liberálisok miért várnak el olyat mástól, amit ők maguk se tennének meg?

Figyelt kérdés

Ugye gondolok itt arra, amikor habzó szájjal tolják, hogy be kell őket fogadni, de a hová kérdésre már nem az a válasz, hogy jöhetnek hozzám vagy az utcámba, a közelembe, hanem mindegy, csak ne ide.

Ő nem fogadná be, a környezetében se legyenek, de a sámsoniaktól elvárja, hogy ugyan ezt megtegyék, sőt ne panaszkodjanak.

Hol vannak azok a liberálisok, akik azt mondják, hogy "felénk fel lehet ütni egy sátrat, ide jöhetnek, ha a sámsoniak már nem akarják"

Mert én még egyet nem láttam, csak a fentebb említett "be kell engedni, de ide ne jöjjenek" felfogásút.


2015. jún. 13. 15:13
1 2 3
 21/28 The Vault Dweller ***** válasza:
60%

"Népszínház és környéke, mostanában nem egyszer voltam ott, részeg afrikaiak ordítoztak, sörösüvegeket törtek, dobáltak, rendőrök is kint voltak."


Akkor semmi olyat nem csinálnak, amit a magyarok ne tennének meg. Baján nőttem fel, nem valami nagy város, de embertelen sokszor randalíroztak ott is részegek éjszakánként, csak azok magyarok voltak, ezért gondolom az téged nem érdekel.

2015. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%
A válasz nem igaz, így elég nehéz rá válaszolni.
2015. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%
*kérdés
2015. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
34%
Mert a libsik nagy része a tudjuk kik :D
2015. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
61%

"Akkor semmi olyat nem csinálnak, amit a magyarok ne tennének meg."


Egyetértek. Az én városomban a főteret minden hétvégén elözönlik a "tinik" (kisebb részben huszonévesek); üvöltöznek, isznak, buliznak, szemetelnek, több helyről ordítanak a különböző zenék; katasztrofális állapotokat hagynak maguk után. Nem irigylem az ott lakókat.

Ja, tavaly meg pont arra sétáltunk valakivel, amikor egy "ifjúsági rendezvény" volt éppen, este, de még világos. Ugyanezt csinálták, csak még többen; és az egyik odavezető utca főtér felőli végénél három srác tőlünk kb. tíz méterre "nemes egyszerűséggel" az egyik fal/kerítés irányába lépett kettőt, és ott pisiltek, még jó, hogy legalább elfordultak.

A helyi legnagyobb disco mellett meg két éven át mentem el hétfőnként; a földön több tíz méter hosszon törött piás üvegek, cigicsikkek, használt óvszerek (és/vagy csomagolásaik), egyéb szemét, illetve hányás több helyen is.


Nem gondolom, hogy több kellene ebből a "kultúrából", sőt. De a kérdés alapból téves, választ sem érdemel.

2015. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, én teljes mértékben megértem, hogy félrebeszélésnek tartod, amit nem értesz, és ami más, mint a te álláspontod. De a téma szempontjából félrevezető és lényegtelen kérdés erőltetése nem teszi fontossá a kérdésedet. Sőt!


Te egy elfogult ember vagy, aki nem lát tovább az orránál, és ostobának nevez mindenkit, aki mást is képes gondolni, mint te. És ha ez sem segít, beindítod a szokásos gyűlöletszöveget. Erőszakosságod nem visz a megoldás irányába, inkább attól el.

2015. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Jó, akkor leírnád végre, hogy miért van az, hogy a sámsonitól elvárod azt, amit te magad nem tennél meg?

Mert erre nem kaptam választ, csak leírtad, hogy ilyen meg olyan értelmetlen a kérdés és kész, magyarul kerested a kifogásokat.

Elhiszem. hogy nehéz elfogadni az igazságot, hogy fotelharcos vagy, de ez nem az én hibám.


Tetro

Nem kell a számlaszámod, de te is terelsz.

Legendázni én is tudok, hogy bezzeg ahol én élek, ott a magyarok 99%-a nem dolgozik, csak segélyen tengődik, bezzeg a cigányok meg a bevándorlók, mert bezzeg...

A végén kiderül, hogy ahol élsz a világ legjobb helye...


Berta

Ezt nem mondod komolyan????

Egy diszkónál???Meg rendezvényen????

Képzeld, a Sziget fesztiválról több száz tonna szemetet visznek el.

Az viszont más, hogy az utcán részegedik meg kötekszik.


Na de mindegy is, tereltek, választ pedig nem kaptam.

2015. jún. 14. 22:05
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha megválaszolod, hogy miért tud repülni a ló, akkor mi is válaszolunk. Nem lehet egy olyan kérdést megválaszolni, ami eleve nem igaz.
2015. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!