Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A bevándorló-párti liberálisok...

A bevándorló-párti liberálisok miért várnak el olyat mástól, amit ők maguk se tennének meg?

Figyelt kérdés

Ugye gondolok itt arra, amikor habzó szájjal tolják, hogy be kell őket fogadni, de a hová kérdésre már nem az a válasz, hogy jöhetnek hozzám vagy az utcámba, a közelembe, hanem mindegy, csak ne ide.

Ő nem fogadná be, a környezetében se legyenek, de a sámsoniaktól elvárja, hogy ugyan ezt megtegyék, sőt ne panaszkodjanak.

Hol vannak azok a liberálisok, akik azt mondják, hogy "felénk fel lehet ütni egy sátrat, ide jöhetnek, ha a sámsoniak már nem akarják"

Mert én még egyet nem láttam, csak a fentebb említett "be kell engedni, de ide ne jöjjenek" felfogásút.


2015. jún. 13. 15:13
1 2 3
 11/28 tetro ***** válasza:
31%

16.27

melyik utcákon van Budapesten disznóól a bevándorlók miatt?

légyszi ne személyeskedj. ha nincsenek érveid, akkor inkább engedd el a dolgot, és ne égesd magad.

2015. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, téged milyen atrocitás ért a bevándorlók által?
2015. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

És akkor leírnád, hogy hol laksz?

Mert ahogy már írtam, a semmire lehet okoskodni:)

Sőt, én bármelyik bevándorlónak ingyen odaadom az autóm és a házam.

Csak épp nem mondom meg, hogy hol lakom.

Ez megint ilyen tipikus liberális, "nesze semmi, fogd meg jól".

2015. jún. 13. 16:30
 14/28 tetro ***** válasza:
53%

a viii. kerben lakom. :)

de te az állítod, hogy a bevándorlók miatt disznóól van bizonyos utcákon. ott ahol én lakom. szerinted. ezt te írtad. ezek szerint te tudod is, hogy én hol lakom. szóval kérlek nevezd meg ezeket az utcákat.

gondolom, azt nem várod, hogy neve sincs korlátolt agresszív senkinek személy adatokat adjak ki az interneten, csak mert ő erre kér?

2015. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
42%
Mi a szart érdekel téged hogy ki hol lakik? Te döntöd el hogy hova fognak költözni bevándorlók vagy mi?
2015. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"melyik utcákon van Budapesten disznóól a bevándorlók miatt?"


Népszínház és környéke, mostanában nem egyszer voltam ott, részeg afrikaiak ordítoztak, sörösüvegeket törtek, dobáltak, rendőrök is kint voltak.

Na, szal le se mered írni, innentől kezdve nincs több kérdésem:)

Így aztán elhiszem, hogy nem zavar.


"Kérdező, téged milyen atrocitás ért a bevándorlók által?"


Ööö...miért?Talán, ha leírom akkor valami fog változni?

Esetleg nem próbálod megmagyarázni, h én voltam a hibás?

Egyébként kötekedés, valamint nem egyszer láttam, hogy nőket zaklattak.

2015. jún. 13. 16:38
 17/28 A kérdező kommentje:

tetro

Kérlek ne.

Tudom, téged semmi nem zavar, sőt, te csak életetmentő bevándorlót láttál eddig.

Nem érdekelnek a legendáid.

Majd ha konkrét helyet mondasz, majd akkor.



Milyen atrocitás?

Miért is fontos ez?

2015. jún. 13. 16:41
 18/28 tetro ***** válasza:
55%

16.38

te komolyan ennyire sötét vagy? miért kellene neked megadnom a címem? írjak egy bármilyen címet? attól okosabb leszel? vagy hitelesebb amit írok? eleve az egész számonkérősdid röhej.

a népszínházban rendszeresen járok. semmivel sem koszosabb mint a többi szegény utca. egyetlen egy üvöltöző négert se láttam még erre. sört meg még csak nem is láttam a kezükben. azt amúgy tudod, hogy a muzulmánok nem isznak alkoholt?

nem lehet amúgy hogy te angol turista csoportot láttál üvöltözni?

és amúgy ez az egész mit bizonyít? láttál üvöltözni egy négert, és ezért a bevándorlók ilyenek vagy olyanok? komolyan? ez az érved?

2015. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 tetro ***** válasza:
44%

16.41

"Tudom, téged semmi nem zavar, sőt, te csak életetmentő bevándorlót láttál eddig. "

sehol egy szóval nem írtam ilyet.

2015. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 The Vault Dweller ***** válasza:
42%
Nekem a szomszédban van egy afrikai bevándorlókkal teli épület. A világon semmi baj nincs velük, kicsit hangosak a gyerekek néha, amikor az épület mögötti udvarban fürdenek a felfújható medencében. Voltak már sokkal szarabb angol vagy magyar szomszédaim.
2015. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!