Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a holokauszt...

Mi a véleményed a holokauszt állításról?

Figyelt kérdés
Mert ennek az ellenkezőjét már sokan kérdezték...
2010. febr. 28. 12:35
1 2 3
 11/23 bumbi02 ***** válasza:
0%
és h ha csak 500 000 zsidót öltek meg akkor mi van? akkor nem szörnyü? célzottan egy nép irtása? dehogynem... igazából nem értem ezen mit kell vitatkozni...voltak munkatáborok,voltak gázkamrák (persze tudom, az oroszok épitették oda mindet felszabaditáskor..pf..) és vhova eltüntek a zsidók... valószinü h nem mélytengeri buvárturára fizették be öket Hitlerék.. fogadjátok el hogy volt holokaust, mától kezdjétek el tagadni a krimi háborut és akkor hátha hoznak arra is egy törvényt...
2010. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"és h ha csak 500 000 zsidót öltek meg akkor mi van? akkor nem szörnyü? célzottan egy nép irtása? dehogynem... igazából nem értem ezen mit kell vitatkozni...voltak munkatáborok,voltak gázkamrák (persze tudom, az oroszok épitették oda mindet felszabaditáskor..pf..) és vhova eltüntek a zsidók... valószinü h nem mélytengeri buvárturára fizették be öket Hitlerék.. fogadjátok el hogy volt holokaust, mától kezdjétek el tagadni a krimi háborut és akkor hátha hoznak arra is egy törvényt..."



Attól hogy neked nincs fogalmad a történelemről még nem kell másokra is ezt rá kényszeríteni, lehet hogy ők tanulni szeretnék.

2010. febr. 28. 19:54
 13/23 A kérdező kommentje:
17:48 Örülni én is örülnék és az országunk is másképp nézne ki.
2010. febr. 28. 19:57
 14/23 anonim ***** válasza:

A zsidók nem tűntek sehova, itt vannak.

Nézzük az adatokat, 1930-as évek elején 430.000 zsidó származásút tartottak nyilván Magyarországon. 1946-os adatok szerint 335.000 magát zsidónak valló személy volt Magyarországon.

Számoljunk:

- emberveszteség a munkaszolgálatosoknál /elsősorban Don-kanyarnál/,

- munkatáborokban elhullott /elsősorban tífuszban és egyéb betegségekben/ zsidóság,

- emigráns zsidóság.

- szovjet támadás, nyugati bombázásokban elhullt zsidók.

Hogy került akkor 500.000 zsidó gázkamrákba?:)

A dolog roppant egyszerű kis játék eredménye, a magyarországi zsidósághoz hozzávették a visszacsatolt zsidóság számát az induló számhoz, viszont a "túlélők" esetében a Kis-Magyarországról származó zsidóságot számolták -ami bemondásra, tömegesen tagadták meg emberek zsidó mivoltukat-.

Egyébként, számoljunk csak! Nekem is érdekes volt hallani ezeket az adatokat.

-2-3 éve csináltak Heller Ágnesék és Dézsiék egy zsidó konferenciát, ahol 350.000-400.000 emberre becsülték a magyarországi zsidók /és félzsidók számát/,

- Tomi Lapid -szintén Magyarországról elszármazott zsidónak tartja magát-, a Knesszet házelnöke azt nyilatkozta Orbán Likud Viktornak, hogy 220.000 Magyarors zágról elszármazott zsidó él jelenleg Izraelben,

- tudjuk, hogy nagy számú Magyarországról elszármazott zsidóság él nyugat-Európában, Amerikában, Dél-Amerikában és Ausztráliában.

Hol vannak az áldozatok? Nehezen találom őket, hacsak nem úgy szaporodnak a zsidók, mint a nyulak.

2010. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Persze. Az egész a szám akrobatikán alapul. Mondjuk ha pl össze akarom számlálni a családom az nézhet ki így is:


Anyám

Apám

Én

Feleségem

Feleségem apósa

Feleségem anyósa

Gyermekünk Zsófi

Gyermekünk Gyurika

Gyurika apja

Gyurika anyja

Zsófi apja

Zsófi anyja

Gyurika nagymamája

Gyurika Nagypapája

Anyám lány unokája

Apám lány unokája

Anyám fiú unokája

Apám fiú unokája



így már rögtön csináltam hat emberből 18at. És ez még csak egyszerű példa volt.



Az tény a ledokumentált és a Nemzetközi Vöröskereszt által is elismert áldozatok száma 300ezer körüli. Fölösleges ezt már tovább csépelni több úgysem lesz.

2010. febr. 28. 21:52
 16/23 A kérdező kommentje:

Azok száma akik ténylegesen ott lelték a haláluk az 300 ezer. Most az hogy aztán már hatmillió ember leszármazottai követeltek kártérítést mert már utána egymást ugrasztották hogy:

-Te Smuel, pereld a nácikat mert ezzel most milliókat lehet kaszálni!


...az már más lapra tartozik.

2010. febr. 28. 21:58
 17/23 A kérdező kommentje:
Most gyakorlatilag úgy néz ki a történet hogy bárki be is perelheti őket. A dokumentumokat állítólag a nácik megsemmisítették. A hatmillióba meg mindenki belefér :)
2010. febr. 28. 22:04
 18/23 bumbi02 ***** válasza:
érdekes hogy ti vagytok a legnagyobb összeesküvés elmélet gyártók, ennek ellenére meg se fordul a fejetekben hogy a Vöröskeresztnek nem volt esetleg teljes belelátása a dologba, vagy a Vöröskereszt "véletlen" félredokumentált? az mért nem lehetséges? csak az a elhetséges h a zsidók csalnak? az hogy más az fel se merülhet? érdekes hogy semmi más történelmi tényt nem akartok tagadni, csak a holokausztot... hitler hatása ma is érzödik az antiszemitizmussal...
2010. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
érdekes, az hogy a Vöröskereszt "véletlen" félredokumentált, nem összeesküvés elmélet?
2010. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Persze.. Félredokumentált a Nemzetközi Vöröskereszt. Félredokumentáltak a vegyészek, félredokumentáltak az orvosszakértők, félredokumentáltak az irattárak félredokumentált minden jegyzőkönyv író a nürnbergi perek során és félredokumentált a szövetséges légierő felderítése amikor a légifelvételeket készítette. Ilyen tévedéssorazat után természetesen elképzelhető hogy a nácik gázkamrákat üzemeltettek.
2010. márc. 2. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!