Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitler MIÉRT utálta, üldözte...

Hitler MIÉRT utálta, üldözte a zsidókat?

Figyelt kérdés
Arról folyton hallunk, hogy milyen szörnyűségeket követett el ellenük, a miértekről már kevesebbet...
2010. febr. 23. 19:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
Mert a weimari köztársaságot javarészt ők irányították, mert a világgazdasági válság mellett az ő hathatós közreműködésük is kellett ahhoz, hogy Németország teljesen tönkremenjen, több millióan munkanélkülivé váljanak, mert a zsidóság hathatós segítségének következtében az első VH után Németország nem kevés területet veszített, mert felbujtották a lengyeleket a németek ellen és azok egy hónap alatt 60 ezer németet gyilkoltak meg válogatás nélkül (ami miatt Németország le is rohanta a zsidók által felbujtott Lengyelországot), mert a történelem folyamán nem először igyekeztek teljesen kiszipolyozni egy legyengült országot, stb...
2010. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

"Olyasmi összeesküvés-elmélete volt, mint a miénk mostanában - hogy ti. Izrael felvásárolja többek között Magyarországot is."


Összeesküvés elmélet?????Amikor simon perez kijelentette,hogy Manhattan után felvásároljuk -többek között- Magyarországot is.Amikor Lengyelország kb 3-4-szer akkora mint mi,kb 3-4-szer annyian is lakják,és mégis negyed annyi a (zsidó) multi,mint minálunk.Amikor a mocskos tesco,auchan idehozza a szlovák tejét,a vizezett kétes eredetű húsával együtt.Amikor akkora adókedvezményt kapnak,hogy senki más az országban,ellehetetlenítik a Magyar kereskedőket,termelőket.Akkor arra hivatkoznak,hogy "mennyi munkát adnak".Köztudott dolog,és nem egy helyen levezették már,hogy ha az egész élelmiszer ágazat Magyar kézben lenne ugyanekkora támogatással mint amennyit ezek a férgek kapnak,akkor min 2,de lehet,hogy 3-szor annyi embernek tudna munkát adni ez az ágazat.

De ez is mind csak "összeesküvés-elmélet" biztos...


De hogy a kérdésre is válaszoljak,azért üldözte őket,mert csak kereskednek,élősködnek,tönkretesznek más embereket.A cigányokat azért üldözte,mert csak medvét táncoltattak,loptak,csaltak(mint ma is).És ő kerek perec megmondta,hogy ilyen emberekre nincs szüksége Európának,többek között a német népnek sem.És ebben k.rvára igaza lett.Sajnos...

2010. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
27%

"olvass bele a zsidó bibliába és megtudod."

A Biblia egy. Ennyi műveltség ragadhatott volna rád. Ha már egyszer elvileg keresztény országban élsz. Ökör!

2010. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
46%
Csak,hogy nem a levegőbe beszélek,két hitler életéről szóló filmben is elmondták ugyan ezeket,de állitóla a Mein kampf-ba is leirta...
2010. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább talmud nem biblia
2010. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
61%

Elég sok verzió létezik. Felsorolom az általam ismerteket, mindenki vérmérséklete szerint választ. Én nem foglalok állást!


1.) Hitler tulajdonképpen nem utálta a zsidókat, de mivel sok volt köztük a gazdag, és (látszólag) nem dolgoztak, ellenük könnyen lehetett uszítani a munkásokat. Röviden: Érdekből.


2.) Hitler elhitte amit mondott, és tényleg felsőbbrendűnek képzelte a magas szösziket, és úgy gondolta ez kötelessége a német nép nevében Röviden: Kattant volt.


3.) Bizonyos helyeken olvasható, hogy az apja egy zsidó férfi törvénytelen gyereke, aki viszont "megtagadta" a családot, ezért aztán nagyon megsértődött a zsidó népre. Röviden: Bosszú volt.


4.) Hitler elfogadta zsidó származását (egyébként akadtak zsidó származásúak a közvetlen környezetében is), behülyítette a világot, és a zsidók érdekében csinálta a holokausztot, ahol csak a kispénzű, hatalom nélküli zsidók estek áldozatul, amire később hivatkozva bármit megkaphatnak. Röviden: Cionista volt.


Mint mondtam ezeket mind csak hallottam/olvastam/tanultam, nem tisztem eldönteni melyik az igaz, nem is foglalok állást. Egyik másik egymásnak teljesen ellentmondó, de mindenki megtalálhatja a szívének kedveset. Elvégre véleményszabadság van...

2010. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért utálta a zsidókat?

A Mein Kampf 96-107 oldalán (a magyar kiadás szerint) részletesen leírja, hogyan változott a véleménye a "Csak egy másik vallás, miért bántja őket mindenki?-ről arra, amit ismerünk.

Begépelni nem fogom, akit érdekelt töltse le vagy kérje kölcsön vagy vegye ki könyvtárból (tudom, jó vicc) vagy vegye meg.

2010. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%
Ennek egy oka volt hogy Hitler észrevette azt hogy a zsidók okozták a válságot és ebből profitáltak is ! Továbbá a gazdaságot ők uralták uralják. És elgázosítják a nemzeteket úgy hogy beépülnek a kultúrájukba. Hatalmas hiba volt hogy a zsidók hatalmon maradhattak. Nézzük meg a parlamentünket miből van a legtöbb na miből?:O Na ná hogy zsidóból. Ők nem fogják nekünk elhozni a szebb jövőt az is biztos. Aki meg nem hiszi hogy Hitler rossz és gonosz volt és a zsidókat irtotta annak utána járnak:D
2010. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 X. Maté ***** válasza:
47%

Milyen emberek vannak itt??? És ti ezeket honnan veszitek? Vona úr mondta nektek? Vagy valamelyik okos barátotoktól hallottátok? Ennyi buta embert egy helyen... Szánalmas!


A zsidók tehetnek minden rosszról szerinted? Mondj már nekem 3 olyan példát, amire van bizonyítékod is, nem csak a hülye képzelgésed egyik torz szüleménye és más nép nem tett hasonlót.

Megsúgom, hogy nem fogsz!


Az egyház uszította a zsidók ellen már régóta az embereket, persze ez ma már nem igaz, de régen a keresztes háborúkra is jól felspannolták a népet, majd szép nagy földterület és arany ütötte markát az egyháznak.

Mivel eleve megvolt ez az ellenségeskedés már rég óta, Hitlernek nem volt nehéz dolga, csak rátett még 1-2 lapáttal erre az alaptalan gyűlöletre.

Megerősítette így hatalmát! (Miközben ő is zsidó volt, nagy valószínűséggel, de ezt akár figyelmen kívül is hagyhatjuk, hisz nem tudom bizonyítani és nem szeretnék alaptalanul, bután dolgokat írni, mint azt itt sokan tették)

Nem csak a szegény zsidókat vitték el oda, mivel rengeteg pénzt szerzett meg Hitler a zsidóktól, amit a háborúba fektetett.


Ennek ellenére, hogy logikusan, érvelve válaszoltam, tudom, hogy én kapom a 30%-os pontozást, de aki azt írta, hogy büdös kapzsi zsidó, az 93%-ot kap :D


Büszkék lehettek magatokra, így várjatok szebb jövőt, de csak szart fogtok kapni és meg is érdemlitek! (csak velünk is kicsesztek, de lesarom!)

2010. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
22%
Kedves liberális:D Menj haza Izraelbe vagy Indiába!
2010. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!