Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitler MIÉRT utálta, üldözte...

Hitler MIÉRT utálta, üldözte a zsidókat?

Figyelt kérdés
Arról folyton hallunk, hogy milyen szörnyűségeket követett el ellenük, a miértekről már kevesebbet...
2010. febr. 23. 19:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Rengeteg féle elmélet van erre, én amit a legtöbbszőr hallottam az az volt hogy miattuk van válság és miattuk robbant ki a háború. Bár a haláltáborokban rengeteg lengyel is volt de erről valamiért soha sehol nem esik szó...
2010. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 X. Maté ***** válasza:
59%

Mert a néppel először megutáltatta még jobban a zsidókat és mivel ki is találta, hogy hogyan lehet őket kiiktatni, még jobban megerősödött hatalma, nőtt az emberek szemében.


Sok pénzük volt és a háborúhoz kellet.


Magát és népét tartotta a tökéletesnek. (Bár az übermench ember magas, szőke, kék szemű elvileg, ami az ellentéte Hitlernek) És a zsidókat, csak apró pondrónak tartotta, akik az országukat szennyezték.


Ja és eredetileg zsidó családneve volt. Bár lehet, hogy történt vele valami gyerekkorába. (olyan, mintha a kínai kiskorodba csúnyán rád szól és most te ki irtod ezért a nagy részét)

2010. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 X. Maté ***** válasza:
64%
A haláltáborokba rengeteg Lengyel volt... Miért szerinted csak a Német zsidókra gondolunk, amikor ezt hozza fel valaki????
2010. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

Mert kapzsik

és pénzért a saját anyjukat is eladnák

2010. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%
Olyasmi összeesküvés-elmélete volt, mint a miénk mostanában - hogy ti. Izrael felvásárolja többek között Magyarországot is. Ezt akarta ily módon megelőzni.
2010. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
28%
Én most tanulom Hitlert, azt hallottam már hogy a kapzsiság miatt, de valami olyasmit is hallottam már, hogy miattuk nem lehetett volna világuralma. Bocs ha butaságot mondtam.
2010. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
a zsidókkal mindig mindenkinek volt baja a történelem során... de bizonyára ők egyedül a szentek és mindenki más a szemét :)
2010. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
84%
Én azt hallottam,hogy elővigyázatosságból, mert félt attól hogy átveszik az irányítást.
2010. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

"mert félt attól hogy átveszik az irányítást."


és ez a félelme valóra is vált

2010. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
olvass bele a zsidó bibliába és megtudod.. pl a gój vagyis a nem zsidó ember megölése egyenértékű 1 állat megölésével.. szted ez normális? az ember soha nem lessz állat
2010. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!