Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most már hova érdemes menni...

Most már hova érdemes menni mikor a nyugatot is tönkre tette a sok bevándorló?

Figyelt kérdés
én már nem költöznék oda sem.ki érzi magát biztonságban közöttük?franciák olaszok svédek angolok ausztria stb lassan minden tele van velük,egyre többen vannak.befogadják ingyen eltartják őket.hol a kitoloncolás? tönkre teszik a mi életünk és a sajátjuk sem lesz sokkal jobb.senki nem alkalmaz szakma és nyelvtudás nélküli illegális bevándorlókat.sokkal gyorsabban szaporodnak mint az európaiak szóval idővel etnikai háború tuti lesz.itt is egyre több van.hol biztonságos?rengeteg sztorit hallani agressziv koldusokról,lopnak rabolnak stb.komolyan ezt kell támogatni az eu-ban?
2015. ápr. 26. 19:11
1 2 3
 21/25 tetro ***** válasza:
0%

20.40

ebben semmi kettős mérce sincs. csak röhejesnek hat, hogy valaki mond valamit, és az ő véleménye nem releváns, hiszen a másik fél volt nyaralni Franciaországban :D akkor ő aztán tudhatja, hogy mi a helyzet a bevándorlókkal.

2015. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

"ebben semmi kettős mérce sincs"


Dehogy, semmi nincs.

Csak épp Vegita esetében, hogy a semmire ír valamit azt nem emeled ki, hogy röhejes.

Ez kicsit olyan jupiteres....

2015. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Rengetegen felveszik őket dolgozni, azért mennek.
2015. ápr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kanada, Svájc
2015. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 goaus ***** válasza:
Ausztrália is tele van mindenféle népséggel, nyugi.:) De itt nincsenek előítéletek, dolgoznak, mindenki elvan a másikkal. Én ugyanezt tapasztaltam előtte Angliában is. Persze nem London.:) De vidéki városban abszolút nem volt vészes a helyzet, sok a külföldi, de legtöbb dolgozik, élvezi a szabadságot, és többé-kevésbé a jólétet is. Én is gátat szabnék persze az afrikai és közel-keleti menekültáradatnak, vagyis erősebben szabályoznám, de jelenleg nem olyan vészes a helyzet, hogy pánikolni kelljen. Keresni kell jó helyet, jó munkát, mi is olyan helyre mentünk, ahol drága a szállás, ott szinte nem is látni semmilyen bevándorlót.
2015. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!