Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most már hova érdemes menni...

Most már hova érdemes menni mikor a nyugatot is tönkre tette a sok bevándorló?

Figyelt kérdés
én már nem költöznék oda sem.ki érzi magát biztonságban közöttük?franciák olaszok svédek angolok ausztria stb lassan minden tele van velük,egyre többen vannak.befogadják ingyen eltartják őket.hol a kitoloncolás? tönkre teszik a mi életünk és a sajátjuk sem lesz sokkal jobb.senki nem alkalmaz szakma és nyelvtudás nélküli illegális bevándorlókat.sokkal gyorsabban szaporodnak mint az európaiak szóval idővel etnikai háború tuti lesz.itt is egyre több van.hol biztonságos?rengeteg sztorit hallani agressziv koldusokról,lopnak rabolnak stb.komolyan ezt kell támogatni az eu-ban?
2015. ápr. 26. 19:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
36%

Egyáltalán nem ilyen durva a helyzet, mint ahogy lefested.Én itt élek Németországban és sok a bevándorló, de a többsége dolgozik még ígyis, rendes munkahelye van.Mióta itt vagyok másfél éve, egyetlen zaklatás sem ért a részükről.

A másik meg az hogy nem vagy tisztában a fogalmakkal.Te is bevándorló vagy, az mindegy hogy van munkád vagy tanult vagy-e.Nem attól lesz valaki bevándorló hogy sötét a bőre vagy link alak és nem akar dolgozni.Mindenki bevándorlónak számít, aki más országban akar letelepedni különböző okokból.

2015. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
17%
10-es. Tudom kikre gondol, és rájuk írtam, hogy ők sem élősködni mennek, hanem dolgozni.
2015. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%

"10-es. Tudom kikre gondol, és rájuk írtam, hogy ők sem élősködni mennek, hanem

dolgozni."


Te is csak nyaralni voltál külföldön.

Ha úgy nyomnának a munkát, most Angliában nem lenne téma a bevándorlás szigorítása.

Ennyit erről.

2015. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%
Nem voltam még nyaralni se külföldön. 11-es válasza érdekes.
2015. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%
14: De ha nem voltál még nyaralni sem, akkor honnan tudod, hogy mi a helyzet?
2015. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
15%
Olvasok róla. És Te honnan tudod?
2015. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 tetro ***** válasza:
12%

20.07

ő járt személyesen minden országban és évekig tanulmányozta a bevándorlók életmódját. több kultúrantropológia munkája meg is jelent a bevándorlók kultúra romboló hatásáról. mindezt egyedül tette meg az elmúlt 25 évben. kemény meló volt, de így neked már nincs is jogod megszólalni se...

2015. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
84%

Jaj tetro ne kezdd már megint a hülyeséget.

Ennyi erővel a Vegita gyerek honnan tudja, amit tud?

Ő készített tanulmányt?

A jó öreg kettős mérce már megint.

2015. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

17: Na azért nem, de egyrészt én is olvasok róla; másrészt jártam mostanában több helyen is, mert egy haveromat aki futárkodik elkísértem. Három hét alatt jártunk Spanyolországban, Franciaországban, Németországban, Csehországban, Hollandiában és Belgiumban, Ausztriában, Lengyelországban és Olaszországban.


Ezen kívül nyaraltam már korábban is pár fentebb említett országban és például Franciaországban kerek-perec megmondták nekünk, hogy ne menjünk ki éjjel az utcára, mert veszélyes környék (no nem a vér szerinti franciáktól).

2015. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

köszönöm. még annyiban kiegészíteném hogy valóban az ázsiából és főként afrikából érkezőkre gondoltam. vicc hogy dolgoznak.itt mivel közel van az őket befogadó tábor nap mint nap lehet látni hogy a plázában ülnek.mutogatnak és undorító gesztusokat tesznek.ez lenne a munkájuk?ha éjjel futnék össze velük csak éles lőfegyver birtokában érezném magam valamelyest biztonságban.akkor gondolom mi lehet angliában vagy a franciáknál ha ez van itthon.a gazdasági és a megélhetési bevándorlás meg 2 külön dolog.egy magyar azért megy oda hogy normálisan megélhessen,ők meg hogy majd valaki eltartsa őket konkrétan az állam.és meg is teszik.de ha én mennék oda hogy jónapot csóró magyar vagyok kérek szociális juttatást, hazáig rugdalnának.

vegitaéssongoku az meg amit te írsz viccnek is rossz.szerinted dolgoznak.mégis hol dolgoznának?ki venné fel őket?tényeket mondom nem bántó szándékkal hanem őszintén.kultúrálatlan ápolatlan emberek.nyelvet nem beszélik.képzettsége nincs.beilleszkedni nem tud és nem is akar.ki a bánat foglalkoztatná őket?nyilván egy nigériai orvos talál munkát.de ő nem csónakon szökik be illegálisan a földközi tengeren. meg nem is 5 gyerekkel a hóna alatt esik be a debreceni menekülttáborba a hasában a hatodikkal.

az európaiak legálisan mennek többnyire dolgozni.

2015. ápr. 26. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!