Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most már hova érdemes menni...

Most már hova érdemes menni mikor a nyugatot is tönkre tette a sok bevándorló?

Figyelt kérdés
én már nem költöznék oda sem.ki érzi magát biztonságban közöttük?franciák olaszok svédek angolok ausztria stb lassan minden tele van velük,egyre többen vannak.befogadják ingyen eltartják őket.hol a kitoloncolás? tönkre teszik a mi életünk és a sajátjuk sem lesz sokkal jobb.senki nem alkalmaz szakma és nyelvtudás nélküli illegális bevándorlókat.sokkal gyorsabban szaporodnak mint az európaiak szóval idővel etnikai háború tuti lesz.itt is egyre több van.hol biztonságos?rengeteg sztorit hallani agressziv koldusokról,lopnak rabolnak stb.komolyan ezt kell támogatni az eu-ban?
2015. ápr. 26. 19:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Új-Zéland.
2015. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Még ennyire nem rossz a helyzet, ahogy lefested, de egyre rosszabb.

Ausztrália és Új-Zéland valóban jó helyek. Finnországban és Svájcban is kevesen vannak a nem-európaiak.

2015. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem a gettóba kell költözni, hanem normális környékre.


Ha Magyarországra költözik egy svájci nyugdíjas házaspár, ők sem a cigány faluba költöznek, hanem steril, igényes környékre.


Amúgy, Izlandon nem nagyon vannak bevándorlók.Egyrészt, nem EU tag.Másrészt sziget, jobban van védve, kiesik a menekült cunamik hatóköréből.

2015. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Milyen vicces, hogy a nyugati bevándorlókat szidod, miközben te is az szeretnél lenni.
2015. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21%
Szeretnél te is ilyen "bevándorló lenni" igaz e? De együtt tették tönkre!!! :D
2015. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"Milyen vicces, hogy a nyugati bevándorlókat szidod, miközben te is az szeretnél lenni"


én tudok nyelvet van szakmám és dolgozni akarok.ők élősködni jönnek az állam nyakán,nyelvtudás szakma nincs. ha a kettő szerinted ugyanolyan akkor gratulálok.

2015. ápr. 26. 19:36
 7/25 A kérdező kommentje:

"Nem a gettóba kell költözni, hanem normális környékre."


mivel náluk az átlag az 8-10 gyerek itt meg 1,2 az átlag így nem nehéz kiszámolni hogy elöbb utóbb mindenhol ott lesznek.és hol vagyok tőlük biztonságban?szerintem nincs megtiltva egyetlen negyedben sem hogy belépjenek.vagy vegyek lakást egy körbefalazott őrzött bekamerázott milliárdos negyedben? adj rá pénzt.ott valóban biztosan nem rabolnak ki.

2015. ápr. 26. 19:40
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Ők sem élősködni mennek, dolgoznak ők is.
2015. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Svájcban kevés van, bár oda azért nehézkes. Az igénytelen bevándorlók meglehetősen elszigetelten élnek, tehát normális környék azért van. Egyébként, ahogy írták, Izland jó hely, ha meg tudod szokni az időjárást.
2015. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%

Én még Szingapúrt is javasolnám. Ott garantáltan nem kell félned semmitől és magas az életszínvonal. Vagy Japán, de oda nehéz egy kicsit beilleszkedni.


8: Szerintem ő értelemszerűen nem a magyar bevándorlókra gondolt, butuska. Bár van egy olyan érzésem, hogy pontosan tudod, hogy kikre gondol.

2015. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!