Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ébresztő! Mikor ébredtek már...

Ébresztő! Mikor ébredtek már fel!?

Figyelt kérdés

Volt egy hasonló kérdésem, de törölte a rendszer...valakinek nem tetszett. Pedig már végre fel kellene ébrednetek! Nem folytathatjátok tovább a hülyeségeiteket, állambácsik már nem tudják tovább húzni azt, amit elcsesztetek!

gondolkozzatok...piac, gazdaság, szabad kereskedelem...tessék utánanézni, hogy mi is valójában, 20 évetek volt rá!! Nem csak elcseszni a pénzt és rinyálni utána, hogy elfogyott!!


2010. febr. 15. 22:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Ok. rendszerezve, kérdezve: valójában nem én keresek válaszokat. Mert én már ismerem. Magatoknak ell megválaszolni, ez a célom.

Először is: ha baj van, akkor miért másoktól várják el az emberek a megoldást? Sokakat hallok panaszkodni, de alig látom, hogy tesznek is valamit ellene...a rosszabbak még tüntetnek és tojást is dobálnak, de volt példa már rongálásra is.

2010. febr. 16. 00:07
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Te szabadlábon vagy ? Orvos látott már ?

Ennyi összefüggéstelen zagyvaságot rég nem olvastam. (Most is felesleges volt.) Higgadj le és szedd össze a gondolataid, talán akkor le tudsz írni két összefüggő mondatot. Nyugi !

2010. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
9kor fogok felkelni, mindjárt megyek is aludni. :)
2010. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mellékesen, legközelebb próbáld értelmesebben megfogalmazni mit is akarsz, mert ez az egész egy katyvasz.
2010. febr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én minden reggel felébredek. Aztán tanulással töltöm a napomat. Végül feljövök erre a honlapra politikáról vitatkozni. Ilyenkor a legkevésbé ilyen metaforikus, demagóg klisékre vágyok, mint ez a kérdés.
2010. febr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

"Először is: ha baj van, akkor miért másoktól várják el az emberek a megoldást? Sokakat hallok panaszkodni, de alig látom, hogy tesznek is valamit ellene...a rosszabbak még tüntetnek és tojást is dobálnak, de volt példa már rongálásra is."


Eben mi az érthetetlen!? Naponta csináljátok...jó, nem a rongálást, de mindig hallom mások panaszát, de azt is látom, hogy semmit se tesznek ellene, csak másokat okolnak!! Gyerekekre jellemző ez a viselkedés, nem a felnőttekre!

2010. febr. 16. 09:19
 17/24 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:neked mi a bajod????

Ha lehet valamit jobban csinálni, akkor miért baj, hogy lázadnak az emberek???

2010. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Most prózát írsz vagy akarsz valamit?
2010. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

1) miért ne lázadjanak!? Csak mert nem mások miatt vannak bajban. Saját maguk ellen kellene lázadniuk, ezt nem veszik észre. Ha nem sikerül megoldanom valamit, én sem megyek őhozzájuk tüntetni, mert semmi közük sincs a hibáimhoz.

Mit képzelnek ezek magukról!? Te mit szólnál, ha a szomszéd téged átkozna, mert hülye volt? Mi joguk másokat okolni a saját hülyeségeikért? Ezek csürhék, nem emberek!


2) Nem prózát írok...fel akarom nyitni a szemeteket, mielőtt késő.

2010. febr. 16. 21:15
 20/24 anonim ***** válasza:

demokrácia van bazzeg, HA LEHET JOBBAN CSINÁLNI, AKKOR MIÉRT BAJ, HOGY LÁZADNAK?

ha fel akarod nyitni a szemeket, kérek 10 pontos tanácsokat az embereknek!

2010. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!