Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ébresztő! Mikor ébredtek már...

Ébresztő! Mikor ébredtek már fel!?

Figyelt kérdés

Volt egy hasonló kérdésem, de törölte a rendszer...valakinek nem tetszett. Pedig már végre fel kellene ébrednetek! Nem folytathatjátok tovább a hülyeségeiteket, állambácsik már nem tudják tovább húzni azt, amit elcsesztetek!

gondolkozzatok...piac, gazdaság, szabad kereskedelem...tessék utánanézni, hogy mi is valójában, 20 évetek volt rá!! Nem csak elcseszni a pénzt és rinyálni utána, hogy elfogyott!!


2010. febr. 15. 22:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Konkrétan kihez fűzöd a mondanivalódat?


Mind a 10 millió ember benne van a dolgokba, de nincs tökéletes ember egy nyugati megteheti h pazaroljon!

2010. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
És ezt kitől kérded?Tán Bajnaitól..
2010. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Akik leszavazták a zabálásuk visszafizetését (pl. régebbieknek, akik emlékeznek bokros csomag, újabbaknak 300 Ft)...nevezzük közös néven: megszorítások. Hiteleket, tőkéiteket csesztétek visszaforgatni, feléltétek...és most nincs miből élni. Folyamat világos, érthető és igazságos. Úgy tűnik, BG-nek sikerült kiszednie az országot - egyenlőre. Termeljetek, ne csak zabáljatok. Ez a lényeg. Szerintem akire nem vonatkozik, az van oylan IQ, hogy tudja magáról.

A való világot nézzétek: szopatás elkezdődött, csak gondolkozzatok el, miért van, de nem szabad elfeledni: a világ mindig a megérdemelt szerepeket osztja ki. Ha szopat, az figyelmeztetés!

2010. febr. 15. 22:40
 4/24 A kérdező kommentje:
Miért bajnaitól? Neki köszönhetitek, hogy megint meghosszabbították az életeteket!!
2010. febr. 15. 22:41
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
szerintem azok az emberek, akikhez a kérdés szól, nem igazán látogatják az oldalt...
2010. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Háát...úgy veszem észre, hogy sokszor a sötétek írnak. Csak el kell olvasni a hozzászólásokat.
2010. febr. 15. 22:42
 7/24 A kérdező kommentje:
És ez a sötéteknek szól. Hogy világosodjanak meg, sikerülhet mindenkinek. Senki se tudással születik!
2010. febr. 15. 22:43
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom. Én már nagyon álmos vagyok, megyek lefeküdni. Nem is igen értem, mit akar a kérdező. De majd holnap tiszta fejjel utánanézek, ha még meglesz a kérdés...
2010. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: irtózatos káosz van a fejedben. Mi lenne, ha megpróbálnád rendezni a gondolataidat, és fölösleges költői(nek szánt) képek nélkül, egyenesen, értelmesen közölnéd őket? Talán akkor értelmes választ is kapnál.
2010. febr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
hát itt te vagy sötét, ne haragudj, nem tudnád normálisan, magyarul elmondani, mi a kérdés és kihez szól? a sötét rengeteg dolgot jelenthet...
2010. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!