Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az a holokauszt?

Mi az a holokauszt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 08:10
1 2 3
 1/27 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
46%

Itt olvashatsz róla:

[link]

2010. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
Német náci népírtás / nem csak zsidókat /
2010. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%

A zsidók meséje, hogy kiirtottak 6 millió zsidót, és ebből üzletet csináltak/csinálnak. Persze, haltak meg emberek, de közel sem hatmillióan.


Először ezt olvasd el:

[link]


Utána ezt:

[link]

2010. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
La Fontaine egyik meséjének a II. Világháborúra átírt története.
2010. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
Ha pedig elolvastad a 08:40-es válaszban lévő linkeket, itt elovashatod - kis angoltudással - az igazságot a második linkben található hazugságokkal kapcsolatban: [link]
2010. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
08:26-os: azért ne legyél naív... a kérdező nagyon jól tudja, mi az a holokauszt, és éppen ezért szeretne egy kis vitát gerjeszteni.
2010. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Igazából én is elítélem a holokauszt ipart, amit csinálnak. Viszont én Kabos Lászlótól hallottam milyen is volt ez egy átlagos srác szemszögéből. Volt e gázósítás vagy nem, az eltörpül amellett mikor felkelsz reggel és a barátad hulláit átlépkedve kell kimenned a lágerből. Illetve egy részeg SS tiszt a poén kedvéért egy tárat belelő a menetoszlopba. És mit tettél, hogy ezt kapod? Semmit. Aki tényleg a pénzes mocsok zsidó volt, azok elsőként menekültek el Amerikába. A kis Kohn nénit vitték el, akinek egy közértje volt az utcasarkon.
2010. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Nekem semmi bajom nem lenne a holokauszttal, igaz, talán tényleg jobban folyik a csapból mint bármi más, de gondolom ez csak azért van mert a zsidóknak viszonylag nagy a befolyása a nyugati világban (pl. Iránban nem hiszem hogy ennyit foglalkoznak a témával:)...).


Az viszont furcsa, hogy Izraelben "csak" 300 ezer zsidó haláláról tudnak (Magyarország és Észak-Erdély), míg Budapesten már 600 ezerről. Ha elmagyarázza valaki megköszönöm.

2010. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
tehát most a zsidókről emlékezünk meg ilyenkor?
2010. febr. 12. 13:52
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Milyenkor? Most? Vagy Holokausztkor?:) Elképzelhető kedves kérdező, hogy csak szívatod a népet?:)
2010. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!