Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a World Trade...

Igaz az hogy a World Trade Centereket az USA rombolta le, azért hogy háború keletkezzen?

Figyelt kérdés
ezen összevesztem a barátommal. Szerintem terroristák voltak, szerinte meg USA magénak csinálta.
2015. febr. 9. 00:48
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
31%

#23

Ennyi marhaságot. A kedvencem amikor azt fejtegeti hogy a tornyokat úgy építeték hogy 220km/h-s szelet is kibírjon ezért a röpcsiknek le kellett volna pattani az épületről mert az nekik annyi mint egy széllökés. Na most aki ezt leírta kiküldeném hogy álljon ki a mezőre amikor 100km/h szél van aztán álljon oda egy autó elé ami 100 km/h-val megy és utána írogasson ilyen baromságokat. :DDD

2015. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
51%
31: Igazából a baj az, hogy pont az ilyen ostoba emberek teszik hiteltelenné az egészet és muníciót adnak az ellenkező véleményen lévőknek (mint most neked is).
2015. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%

#32

De ezt mindenhol csak ilyen ostoba emberek hirdetik fennhangon. Az a baj hogy amire hivatkoznak 10-ből 10szer kamu. Olyan tűzoltó nyilatkozát emlegetik aki nem is létezik, olyan szakértői véleményekre amik csak konteós oldalakon vannak fent. Alapvető fizikának ellentmondó baromságokat írnak le. Ferdítenek folyamatosan. Tele vannak logikaibukfenccel, ha meg belekérdezel kb egyből lezsidóznak és el is van intézve. Pl én is mindig azt kérdezem hogy ha valóban sok embert ki akartak nyírni hogy háborúzhassanak, meg a zsidó háttérhatalom felvehesse a biztosítási lóvét amit az épületekre kötött meg a többi marhaság, akkor miért nem robbantották fel az alagsorból simán a teátrális repülős marhaság nélkül? Egyszer már megpróbálták a terkók szóval még hihetőbb is lett volna hogy most sikerült. Meg akkor mi a helyzet a többi géppel. A Pentagont akkor miért nem robbantották fel? Vagy arra nem kötött biztosítást a zsidó háttérhatalom? Szóval sok a megválaszolatlan kérdés a konteósok részéről. Ők csak azokat a kamumarhaságokat szajkózzák ami az ő marhaságaikat igazolják a valós tényeket meg le se sz@rják mert azok 1000 ponton megcáfolja a hülyeségeiket.

2015. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:

33: De te meg a másik irányba vagy elfogult. A tűzoltós nyilatkozatot én meg konkrétan nem olvastam, hanem videón láttam magát a nyilatkozó tűzoltót...


Például itt van ő:

https://www.youtube.com/watch?v=nQrpLp-X0ws


Most nyilván ebbe is bele lehet kötni, de ez kákán a csomót esete lenne már tényleg. Jellemzően egyébként olyanok zsidóznak, akik nagyon buták és még angolul sem tudnak. Belőlük meg nem érdemes kiindulni....

2015. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

#34

He? Egy tag egy tűzoltós pólóban meg sapkában nyilatkozik Batman mellett. Ez inkább valami jelmezbál konteósoknak mint egy komolyan vehető nyilatkozat. Dobj már akkor valami bizonyítékot hogy ez az ember ott volt a WTC-nél.Mert mondani sokmindent lehet.

2015. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
61%

35: Ezt mondtam. Én is bele tudok kötni rengeteg dologba... Bizonyítsd be, hogy nem szándékos önmerénylet volt. Bizonyítsd be, hogy nem volt üres a repülő. Bizonyítsd be, hogy valóban a repülő miatt dőlt össze úgy az épület, mint egy robbantásnál. Miért dőlt össze a hetes számú épület? Hol vannak a roncsok a Pentagonnál?


Ha megmutatod nekem ezeket hiteles forrásokból (ja, de hitelesnek csak az számít ám, amit én annak gondolok), akkor elhiszem. Egészen addig amit ez a tűzoltó mesél sokkal valószerűbb, mint a hivatalos mese.

thxbai

2015. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

#36

A pentagon esetén ha neked az a kismillió fotó ami készült az eset után nem elég azzal nem lehet mit kezdeni. De árjál én igazából tudom hogy a gyíkemberek robbantottak őket meg a zsidó háttérhatalom bérelte fel.

2015. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Támadnak az illuminátizsidók a mérgező kemtréles hárppal, meneküljetek az erdőbe, a fák elnyelik a mérgező anyag káros nukleáris sugárzását!!!
2015. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
Érdekes dolognak tartom, hogy sokan pont a Pentagon gépét nem találják, elvégre ebből maradt meg a legtöbb roncs! Ülésektől kezdve a futóművön keresztül a turbinaláptokon át a törzs burkolóelemeiig szinte mindenből rengeteg maradt, láttam egy képet, ahol például még az American logojának egy darabja is látható az egyik ilyen roncsdarabon. Tulajdonképpen ebből a gépből maradt meg a legtöbb, elvégre tudtommal ez csapódott be a legkisebb sebességgel.
2015. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

"Nicsak ki beszél, te szerinted a hivatásos hadseregek csak úgy kinőnek a földből???? Nem, azokat mindig is toborzással hozták létre, kapaszkodsz, a magyar hadsereg katonáit is toborozzák, méghozzá FOLYAMATOSAN! Persze, hogy volt toborzás 2005 előtt is, de az azóta tartott, mióta volt független Egyesült Államok!"


Komolyan ennyi telik tőled, hogy alapvető dolgokat úgy próbálsz meg beállítani, mintha nem tudtam volna?:D

Nem baj, nekem már az is elég, hogy más is észrevette, hogy te vagy a nap hülyéje;)

Szerintem lesznek még jó páran.

2015. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!