Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a World Trade...

Igaz az hogy a World Trade Centereket az USA rombolta le, azért hogy háború keletkezzen?

Figyelt kérdés
ezen összevesztem a barátommal. Szerintem terroristák voltak, szerinte meg USA magénak csinálta.
2015. febr. 9. 00:48
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
54%

Nem érdekelnek a kamerák?

Gondoltam, hogy félre fogsz beszélni, mást jelen esetben nem is tehetnél.

Másrészt egy rakéta is hagyhat maga után égési nyomokat, egyértelmű, hogy lesznek romok meg darabok.

2015. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%

"Az hogy lehet hogy úgy építették meg a tornyokat hogy az akkori legnagyobb boing belemegy sem lesz semmi baja?"


A WTC tornyokat úgy építették, hogy kibírják akár egy Boeing 707-es lecsapódását, ami sűrű ködben leszálláshoz készülődve, alacsony üzemanyagszinttel, navigációs hiba miatt repül bele valamelyik toronyba! Az ok ugye az volt, hogy korábban egy B-25 ilyen körülmények között csapódott bele az Empire State Buildingbe, de a tornyok nem arra lettek tervezve, hogy egy üzemanyaggal teli 767-est sokkal nagyobb sebességgel szándékosan belevezetnek!

Egyébként a dolog érdekessége, hogy ennek ellenére kibírták! Az egyik tervező nyilatkozta, hogy őt meglepte, mert elvileg ekkora mozgási energiát nem tudott volna kibírni az épület! Tehát valójában az volt a furcsa, hogy még állva maradtak olyan sokáig, nem az, hogy összedőltek!

2015. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
51%

[link]

ezeket válaszoljátok meg

2015. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érdekelnek a kamerák?"


Engem rohadtul érdekelnek, de te kijelentetted, hogy azokhoz te értesz, akkor mesélj MESTER :-DDDDDDDDDDD

2015. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
70%

"12-eske, engem nem érdekelnek a kamerák,"


Döntsd már el, hogy mi bajod van, mert ez így eléggé szánalmas.

2015. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
58%

20-as, na ezen meg fetrengek a röhögéstől! Nagyon jó!


"A hadsereg 2005-ben kezdte el azt az ösztönző programot, amelynek célja a sorok feltöltése volt, mivel a háborúk során megfogyatkozott az állomány, és a hagyományos toborzás nem vezetett eredményre. "


Tehát már a két háború UTÁN! Nem a terrortámadás után! Érzed a problémát? Hülyegyerek! :-DDDDDDDDD

2015. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

"Döntsd már el, hogy mi bajod van, mert ez így eléggé szánalmas."


Nekem semmi, nem én vagyok a Kamera Man :-DDDDDd

2015. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
0%

"s a hagyományos toborzás nem vezetett eredményre. "


Tessék, röhögjél!

Magyarul már előtte is volt, csak épp senki nem akart menni, holott elég jól megtaposták őket az arabok.

Mi lett volna, ha szaros videókat mutatnak csak?

Olajmezőket adnak a katonáknak?


Komolytalan vagy, képtelen vagy szöveget értelmezni....

Visszasírom a haverod, aki drábikozott meg sumérozott.

2015. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

"Komolytalan vagy, képtelen vagy szöveget értelmezni.... "


Nicsak ki beszél, te szerinted a hivatásos hadseregek csak úgy kinőnek a földből???? Nem, azokat mindig is toborzással hozták létre, kapaszkodsz, a magyar hadsereg katonáit is toborozzák, méghozzá FOLYAMATOSAN! Persze, hogy volt toborzás 2005 előtt is, de az azóta tartott, mióta volt független Egyesült Államok!

De tudod mit, várd vissza a drábikozós kollégát, ha annyira hiányzik, nekem most erre nincs időm, a világ működésének alapjaival nem vagy tisztában, maradj a kameráknál meg a biztonságtechnikánál, ha már egyszer azzal befutottál!

2015. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
31%

4: Konkrétan az egyik Rockefeller (?) aki pár héttel/hónappal előtte megvette/kibérelte az épületeket kötött rájuk egy hatalmas biztosítást, ami tartalmazta a terrortámadást is. Megtörtént az eset és pokolian sokat kaszált a dolgon.


Szerintem itt több legyet ütöttek egy csapásra.


6: Ügyes taktika nevetségessé tenni a másikat. :) Kár, hogy ez nem érv.


9: Ez nem igaz. Nézd csak meg, hogy most mi történt a franciáknál. Mielőtt megtörtént volna az eset, az egész békefenntartásnak nem volt támogatottsága. Amint viszont az emberek a saját bőrükön érezték a terrort, egyből megváltozott az egészről a véleményük. Már nem baj a háborúskodás, nem baj a megfigyelés, csak ők legyenek biztonságban... Az egyik legősibb trükk a könyvben.


10: Már az eset után is sokan azt beszélték, hogy önmerénylet volt. Nem csak később találták ki.


12: Hol vannak a repülőgéproncsok? Szublimáltak?


15: Megint nevetségessé teszed a vitapartnert... áhh. :)


17: Hol vannak a repülőgéproncsok?


18: Spórolósan építették meg azokat a tornyokat. Ezt egy BME-s tanár mondta. Hülyeség lenne most belemenni a méretezés alapjaiba, de a lényeg, hogy nem hagytak elég tartalékot a szerkezetben méretezéskor, ezért a hőterhelés és a hirtelen megnövekedő egyéb hatások miatt simán összedőlhetett magától is. Ehhez elég volt egy jól megtankolt repülő is.


Az már más kérdés, hogy a hetes torony miért dőlt össze, amikor abba semmi nem repült bele és messze volt az esettől. Ja, meg az is vicces, hogy már a robbanás előtt vették az egész eseményt, mintha csak filmforgatás lett volna.


22: A BME-n mást mondtak. Mindenesetre fura, hogy az alagsorban meg termit nyomokat találtak és szabályosan átvágott pilléreket... (Igen ezt tűzoltók mondták)


26: Nagyon gáz, ahogy kapálózol és már személyeskedsz. Saját magadat teszed hiteltelenné ezáltal.


29: Ennyi érvelési hibát utoljára a kuckurucon láttam. :D

2015. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!