Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a World Trade...

Igaz az hogy a World Trade Centereket az USA rombolta le, azért hogy háború keletkezzen?

Figyelt kérdés
ezen összevesztem a barátommal. Szerintem terroristák voltak, szerinte meg USA magénak csinálta.
2015. febr. 9. 00:48
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
0%

'Ha az USA annyira háborút akart volna, akkor nem rombolják le azt a két nyomorék tornyot, csak tolják 2 hónapon keresztül a TV-ben, hogy milyen az élet és mik történnek Afganisztánban és a lakosság utána már maga könyörgött volna, hogy menjenek oda felszabadítani a szerencsétleneket."


Baromság, az USA-ban már akkor is nagyon magas volt a háborúkat ellenzők száma, így egy ilyen egyszerű propagandával semmit nem értél volna el, mert szartak volna rá nagy ívben, egy szakaszt nem bírtak volna toborozni.

Vagy komolyan azt hiszed, hogy ugyan ilyen lelkesedéssel indultak volna el háborúzni az USA állampolgárok, ha csak szaros videókat mutogatnak?

Elég gyerek vagy még akkor...

2015. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
0%

"Persze meg a Pentagonba is rakéta csapódott..."


Biztonság technikus vagyok, kérlek mivel te vagy a mindenhez értek, művelt felvilágosult, képzett atyaúristen, hogy válaszoljál már arra a kérdésemre, hogy minek köszönhető, hogy a Pentagon témáról egy szaros, alacsony minőségű videó van?

Mert erre még senki nem tudott választ adni:)

Jah és jól gondold meg mit írsz, mert nem te leszel az első ember, akit jól megforgatok(persze majd fog menni a fröcsögés, imádom mikor képzettség nélkül okoskodnak nekem a kamerákról meg a többiről:))

2015. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
84%

Igen, én vagyok gyerek. :)

Mert ugye én akarok gonosz mesékben és csúnya, világpusztító, titkos társaságokban hinni, mert unalmas és elcseszett az életem, ezért fantáziálok magamnak egy saját kis világot, ahol én vagyok a hős és legyőzhetem a tűzokádó, zsidó sárkányt. :)

2015. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
0%

Igen, gyerek vagy, mert most is bedobod a szokásos, jól megszokott hisztit, amiből mondjuk rám nézve semmi nem igaz, mert nincs elcseszve az életem, nem unatkozok stb, de nem is irkálok marhaságokat, mint te, hogy elég lett volna két hónapig nyomni videókat.

Persze erre rádöbbentél te is, aztán most sírsz...

2015. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
32%

Jó, akkor sok szerencsét a megfoghatatlan-világpusztító sátáni hatalom elleni küzdelemben Szaniszló Ferenccel és Drábik Jánossal karöltve.

Együtt talán győzhettek a démonok ellen, de vigyázz a drónokkal, mert könnyen lekemtréleznek vagy lőnek rád egy HAARP-földrengéssugarat. ;)

2015. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
85%

"Baromság, az USA-ban már akkor is nagyon magas volt a háborúkat ellenzők száma, így egy ilyen egyszerű propagandával semmit nem értél volna el, mert szartak volna rá nagy ívben, egy szakaszt nem bírtak volna toborozni.

Vagy komolyan azt hiszed, hogy ugyan ilyen lelkesedéssel indultak volna el háborúzni az USA állampolgárok, ha csak szaros videókat mutogatnak?

Elég gyerek vagy még akkor..."


Egy hivatásos, állandó, békeidőben is több mint egymilliós állománnyal rendelkező hadsereget aztán veszettül kell toborozni! :-DDDDD

Hülyegyerek....

2015. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

12-eske, engem nem érdekelnek a kamerák, de mesélj már arról, hogy:

Hogy lehet az, hogy a radarok folyamatosan követték a gép útját, de az valahogy "menet közben" rakétává lett, hogy lehet az, hogy egy C-130-as személyzete látta a repülőgépet becsapódni, hogy lehet az, hogy 136 földi szemtanú látta a gépet becsapódni, hogy lehet az, hogy egy rakéta kidönt több lápaoszlopot, meg nyomot hagy a pázsitban, bokrokban, hogy lehet az, hogy repülőgép alkatrészek hevernek szanaszét, ha az rakéta volt, hogy lehet az, hogy az utasok holttesteit megtalálták és a rokonok DNS mintái alapján azonosították stb.

A kamerákról meg szándékosan nem írok, pörögj csak magadban, ha annyira akarsz forogni :-DDDd

2015. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
51%
Az hogy lehet hogy úgy építették meg a tornyokat hogy az akkori legnagyobb boing belemegy sem lesz semmi baja? Az hogy lehet hogy csak sokkal a becsapódás után kezdett el ledőlni? Hálós szerkezet volt amit direkt úgy építettek hogy nem dőlhet le csak mintha a szúnyoghálót kilyukasztjuk annyi hatása lenne mint ahogy láthattuk az elején. Ezt egy mérnök mondta.
2015. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
54%
Ja elnézést a hitelesség miatt :DDDD
2015. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Tessék hülyegyerek, biztos azért fizettek prémiumokat meg minden szart.

2015. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!