Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a World Trade...

Igaz az hogy a World Trade Centereket az USA rombolta le, azért hogy háború keletkezzen?

Figyelt kérdés
ezen összevesztem a barátommal. Szerintem terroristák voltak, szerinte meg USA magénak csinálta.
2015. febr. 9. 00:48
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
33%

https://www.youtube.com/watch?v=7yw6pnoOozw


Ha tényleg érdekel a dolog.

2015. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim válasza:
12%
Valószìnűleg igen, de nem a háború kirobbantása volt a cél.
2015. febr. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim válasza:
56%
Igen.
2015. febr. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
11%

Kedves második válasozló:

Hát mi, ha nem a háború kirobbantása ?

Talán megunta a régi design-t és új ikertornyokat akart építeni ? :D

Ne viccelj már. Persze, hogy a háború kirobbantása volt a cél.

Az, hogy most amerikai vagy nem amerikai, azt nem tudom, hogy zs-vel kezdődik a fajuk neve, és van egy 1946(-47)óta fennálló ,,nemzet"államuk. Ők vannak mögötte...

2015. febr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim válasza:
12%
Volt egy törvényjavaslat( a lényege annyi, hogy mindenkiről minden adatot hozzáférhetővé akartak tenni, nevezhetjük ezt átvilágìtásnak is) a WTC után, vagyis arra fogva már volt egy indok ami segìtségével keresztül tudták vinni az egészet a kongresszuson. Lehet a háború is cél volt, de nem a legfőbb cél.
2015. febr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 Girls are ridiculously shallow válasza:
94%
Persze, kérdező, továbbá a zsidók irányítják a földet, Obama és Osama ugyanaz az ember valójában, és mindenki a Kárpát-medencét akarja, mert a magyarok a sumérok leszármazottai. Így van.
2015. febr. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim válasza:
72%
Csak összeesküvés elmélet, nem érdemes elhinni.
2015. febr. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
0%

Terroristák voltak, de az USA szervezte, nyújtott segítséget az egészhez.

A Pentagonba meg rakétát lőttek.

2015. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Baromság.

Ha az USA annyira háborút akart volna, akkor nem rombolják le azt a két nyomorék tornyot, csak tolják 2 hónapon keresztül a TV-ben, hogy milyen az élet és mik történnek Afganisztánban és a lakosság utána már maga könyörgött volna, hogy menjenek oda felszabadítani a szerencsétleneket.


Elég csak belegondolni, hogy milyen a világ közvéleménye az ISIS-ről vagy a Boko Haramról. Szerintem senki nem ellenkezne, ha a NATO odacsapna mindkét szervezetnek szárazföldi erőkkel, szóval úgy általában mindenki utálja őket elég szépen és ehhez nem kellett lerombolni semmit az USA-ban...

2015. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Persze meg a Pentagonba is rakéta csapódott...


Valójában elég muris dolog ez, a legtöbb amcsi utáló azt állítja, hogy maguknak csinálták, pedig az igazság, hogy a világ katonai vezető hatalma totálisan lebőgött, és néhány terrorista szó szerint hülyét csinált belőlük! De ők nem ezt látják, tehát, hogy amerikának odasóztak egyet, ami pedig az igazság, hanem azt, hogy "me' háborúzni akartak, azt indíték kellett," ja mintha nem lehetne ezer más módot találni.

Tudod én 2001 őszén mielőtt kipattant volna az egész "önelmélet" teória sok netes fórumot olvasgattam, ott az USA gyűlölők mind szinte gratuláltak a terroristáknak, Csurka István a parlamentben azt mondta: "Az Egyesült Államok azt kapta, amit megérdemelt!"

Aztán 2002-ben az USA visszaütött, egy nagyot, aztán 2003-ban egy másikat, ekkoriban a korábbi amcsi gyűlölők már fortyogtak, a dühtől, és akkor valakinek kipattant a fejéből, hogy "ön-önmerénylet, az volt", aztán e köré egy szép kis "business" épült ki, könyvek, dokumentumfilmek stb. készült róla, vannak elméletgyárosok, akik legazdultak a dolgon, aztán sajnos a világ műveletlenebb fele elhitte, hogy például a WTC tornyok azért dőltek össze mert robbantották őket az alapjuknál ami már azért sem lehet igaz, mert nem ott kezdenek el összeomlani! De a dolog útjára indult mint egy lavina, és hiába jött cáfolat cáfolat hátán, ha egy mesét benyel a nép...

2015. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!