Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik országba költöznél, ha...

Melyik országba költöznél, ha tehetnéd?

Figyelt kérdés
+ Ha gazdag lennél maradnál -e az országban, vagy külföldre költöznél?
2015. febr. 8. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Magyarországra. Ugyanis magyar vagyok. Az e szempontból érdektelen, hogy gazdag vagyok-e, vagy sem, mehetnék-e, vagy sem, megélnék-e ott, vagy sem.

Ja, és ezt arra alapozom, hogy elég sok országot ismerek elég jól saját tapasztalatból.

2015. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen Magyarországra. Ott a legbővizűbbek a folyók, legjobban teremnek a földek, legdúsabbak a legelők és legértelmesebbek az emberek.
2015. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Maradnék alapvetően. De ha megérem a nyugdíjat és pénzem is lesz, valahová délre mennék, ha gazdag lennék Brazíliába, Ausztráliába - vagy ami esélyesebb anyagilag - Törökország földközi - tengeri partvidékére. Nem szeretem a telet, és nagyon tetszett az a rész, mikor ott jártam.
2015. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
51%
Egyesült Államok, Fidzsi-szigetek, Finnország, Norvégia, Szlovákia (szlovák vagyok :P ) Nem szeretek Magyarországon élni, mert sok retardált ember van.
2015. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Szégyellem is magam rettentően.
2015. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Magyar ember még sohasem költözött el a Kárpát-medencéből, mivel az a hazája és ez a világ leggazdagabb földje is egyben. Én sem tennék ilyet, hiszen nem ment el az eszem, ez a hazám itt érzem jól magam. Minek költöznék ínségesebb tájakra?
2015. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

"Hadd takarodjon mind kifelé. Az ilyen ember egy sem magyar."


Ez már így, ebben a formában igaz.

2015. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

"Ilyet leírni, hogy elhagynád a hazádat!"


Vegyük újból a hozzászólásom elejét a gyengébb elméjűek kedvéért: "Maradnék alapvetően. De ha megérem a nyugdíjat és pénzem is lesz...."

2015. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Kanada, Norvégia, Svájc, Ausztrália, Ausztria, Finnország, Svédország, Új-Zéland, Izland, Dánia


Ha gazdag lennék, akkor maradnék, de olyan környékre mennék, ahol nem ismerek senkit.

2015. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ember gazdag, akkor teljesen mindegy, hogy hol él.


A gazdag ugyanúgy villában él, Bentlykkel körülvéve az USA-ban, Magyarországon meg Kínában is.

2015. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!