Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mért baj az, ha valaki Árpád-s...

Mért baj az, ha valaki Árpád-sávos?

Figyelt kérdés
Hallottam már párszor, hogy "az Árpád-sávosok milyen bunkók, milyen kegyetlenek, utálom őket stb.." mi velük a baj? Ők meg mit akarnak elérni azzal? Van egy lány barátom és őt is szokták csesztetni, mert Magyarországos felvarrója van, úgy öltözik, szóval nem tudom mire jó. Szerintem rendben van az ha valaki szereti a hazáját, sőt én még bírom is őket. Nektek van valami véleményetek?
2010. febr. 9. 14:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Gratulálok annak játékosnak, aki a válaszadó százalékával próbál érvelni. Ez olyan "ne higgyetek neki, mert... mert nézzétek, hány százalék!" - Szerintem igaza volt az egyik előttem szólónak, hogy sokan nem a hasznosságot értékelik, hanem azt, hogy egyezik-e a hozzászóló ízlése a sajátjával. Na, ez pedig a kedves értékelőt minősíti.


Először szóltam hozzá politikai témához, fél órán belül 30%-ot esett hirtelen a hasznosságom :) Leszarom, nekem nem szívügyem jófiúnak lenni, de a jelenség említésre méltó.

2010. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!