Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mért baj az, ha valaki Árpád-s...

Mért baj az, ha valaki Árpád-sávos?

Figyelt kérdés
Hallottam már párszor, hogy "az Árpád-sávosok milyen bunkók, milyen kegyetlenek, utálom őket stb.." mi velük a baj? Ők meg mit akarnak elérni azzal? Van egy lány barátom és őt is szokták csesztetni, mert Magyarországos felvarrója van, úgy öltözik, szóval nem tudom mire jó. Szerintem rendben van az ha valaki szereti a hazáját, sőt én még bírom is őket. Nektek van valami véleményetek?
2010. febr. 9. 14:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
nekem az a véleményem, hogy eltévesztetted a rovatot és egyre többen jöttök fel ide az elejére, hogy ezt a szélsőséges magyarságtudatot hirdessétek. Kíváncsi vagyok, hányan állnátok be ténylegesen harcolni ,ha Magyarországot megtámadnák?! Demokrácia van, és lehet szabad véleményem, mielőtt leoltasz!!!
2010. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%

mert nagyon sok embernek (főleg a nagymamáinknak, nagypapáinknak) nagyon rossz emléke fűzödik hozzá ...

olvasd ezt el: [link]

föleg a második világháborus részt ... és akkor talán megérted miért rossz egy olyan jelkép használata, ami sok emberből rettegést vált ki

2010. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
Nekem meg az a véleményem,hogy itt sok ember csak várja a jobb sorsot ,de lusta bármit is tenni érte.Sajnos elég sok a birka ember ebben az országban aki csak a száját jártatja azok ellen akik tenni akarnak azért ,hogy jobb legyen.Miért baj ha valaki szereti a hazáját???
2010. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Gipsz Jakab építőipari munkás lenyeli az utolsó falat szalonnás pacalt, kibontja a sörét, és elkezd gondolkodni rajta, hogy most épp vége a mónikasónak, mennyi idő van még a barátokkösztig. Végigbambulja a pánikhíradó villódzó képeit, üres tekintettel mélázik azon, hogy ma megfürödjön-e, aztán másnap reggel a kisboltban a kötelező feles felhajtása közben szót ejt a Jani a gárdistákkról, meg a zárpádsávv, és akkor Jakabunk értően bólogatni kezd, hiszem látta a tévében, olvasta a zújságban, hogy az bizony valami rémes dolog. Hogy miért, hát mert masíroznak. Meg különben is, hát nem láttad a tévében? Ott bemondták, na.
2010. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
88%

Adjon az Isten!


Tudod, manapság az is baj, ha valaki bakancsban jár.

De nem is kell ilyen messze elmenni. Minket spontán azért igazoltatlak mindig, mert Árpát-sávos matrica van a kocsinkon, s én 20 soros bakancsban járok-kelek.

S ez csak egy piti kis példa arra, hogy mi a kegyetlen valóság.

Vagy beállsz abba a sorba, hogy "utálom a Nagymagyarokat!", vagy pedig szembeállsz velük, s állod a sarat, ahogy azt anno őseink is tették.


Erre nincs olyan válasz, hogy "Mért?".

Elbutított emberek között élünk, mint láthatod, s az, ha valaki szereti a hazáját, már egy hülye náci, akit "ki kell űzni az országból."


Ilyen világban élünk...ezt nem lehet megérteni, s lehetetlen elfogadni.


Szebb Jövőt!

2010. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ja, a Jakab is monta, hogy a zárpádsávvtó félni kell, mert bemonták a tévében. Okos emberek monták. Meg nyilasok is. Olyan is volt. Volt rajtuk bakkancs.
2010. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
55%

A Nyilas zászlónak semmi köze sincs az Árpád-sávhoz..

Istenem.


Mért?

Az Árpád-sáv EZÜST-PIROS, 4 ezüst, s négy piros sávból áll.


A Nyilas zászló FEHÉR-piros, és öt piros, négy ezüst sávból áll...


Akkor a kínaiba kapható fehér-piros felsők is Árpád-sávosak.hujjujj!

2010. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az a véleményem, hogy ha valaki szereti a hazáját, az nem felvarrókkal szaladgál, hanem úgy is él és cselekszik, ahogyan az egy tisztességes embertől elvárható. Magyar vagyok, számomra a magyar zászló, a piros-fehér-zöld nemzeti trikolór az ország és nemzetem jelképe. Nem kérkedek azzal, hogy "márpedig én még nálatok is magyarabb vagyok", mert véleményem szerint nem ettől lesz valaki magyar. Tapasztalataim szerint az árpád-sávos egyének jelentős részében -bár lehet, hogy van bennük hazaszeretet-, de valami rendkívül visszataszító utálat, gyűlölet munkál. Például a zsidók, a cigányok, vagy más környező nemzetek iránt. Sokan közülük összetévesztik a hazaszeretetet az idegengyűlölettel. Akik pedig nem értenek velük egyet, azokat hajlamosak máris hazaárulónak, idegenszívűnek stb. titulálni. Talán nem vagyok egyedül azon a véleményen, hogy sokan ezért tartózkodnak, illetve határolódnak el tőlük.
2010. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
igazából mindenki "Árpád sávos", mert ez a zászló minden magyar ősi jelképe, csak épp néhányan szeretnek erről elfeledkezni és rosszul esik nekik,hogy mégis szembesülniük kell vele
2010. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
12%
Mert ez egy szemét nyilas jelkép, s a többség - legalábbis jelenleg még - nem kedveli a szélsőséges politikai eszméket, mint amilyen a nyilas is.
2010. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!