Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik szavanak majd a JOBBIK-ra,...

Kik szavanak majd a JOBBIK-ra, rajtam kívül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:25
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
12%
én nem! és a családom sem! MI értelmes emberek vagyunk akik nem megyünk el szavazni egyáltalán! Ez az egész egy nagy szar, jobbikostul mindenestül úgy ahogy van!
2010. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
75%

Én és a férjem is 34/44

És már sok kollégám is mondta, hogy rájuk szavaz


Megmondom őszintén, elegem van a cigánybűnözésből.

2010. febr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
78%

tegnap 10:45


tudod, te meg menj a qrva anyádba. Mert nincs diplomám már tanulatlan paraszt vagyok?És csak azért szavazok a jobbikra?

A te gyerekedet még biztos nem verték meg a cigányok, tőled még biztos nem loptak.

Igen, tök igazad van az MSZPben, meg a Fideszben csupa gazdaságtant tanult emberek vannak. Ki is rabolták az országot rendesen.Erre jó volt a diplomájuk.

Mocskos itt mindegyik. Ha azon múlik, akkor inkább a Jobbik tisztítsa meg ezektől a férgektől az országot és menjek vissza a cigányok oda, ahonnan jöttek. Pl:Indiába. Na meg a börtönben lévő rabokat a te adódból tartsák fenn, ne az enyémből. Meg a szinestévé nekik és edzőterem a cellába és még le is diplomázhatnak.Tök ingyen.

Én meg már most, gyűjtök a gyerek továbbtanulására.


Igen, ez tényleg így rohadtul igazságos.

2010. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
56%

Fidesz meg az Mszp a sárkány két feje. Egyedül a Jobbikban látom azt a tüzet ami a magyarságért van.

Amiket pletykálnak, hogy régi komcsikból áll, meg hogy a zsidók pénzelik.

Ez mind azért van mert félnek!

Félnek a börtöntől. Lett volna 20 évük ahhoz hogy valami legyen ebből az országból.


Szóval hajrá Jobbik, Hajrá magyarok. Szebb jövőt!!!

2010. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
90%

Okos ember eleve nem lehetsz ha nem mész el szavazni :)

Mert marad a jelenlegi párt. Ez Szar.

Amúgy meg én nem hagynám ,hogy mások döntsék el az életemet és a gyerekeim jövőjét. A Jobbik programját olvasván igen meglepődtem, hogy milyen jól kidolgozott. Mindenre van elképzelésük.

Azt hittem , hogy a cigányokat üldözni akarják. Pedig csak megtanítani "élni" őket.

A voksomat a Jobbik mellé teszem.

2010. febr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
16%

Van valaki aki a jobbikra szavaz?

Azokra csak a sikertelen,kispolgárok szavaznak.

akikben nincs a haza iránt szeretet.

2010. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
35%
A szégyenteljes szélsőjobbra nem szavazunk!!!
2010. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
33%

Az antiszemitizmussal az a legnagyobb baj,hogy egy ízléstelen,gyűlölködő,uszító kispolgárfilozófia,

Nem tudom meddig tudtok még benne részt venni.

Nem szabad rá szavazni.

Volt gárda tag.

2010. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
35%

->válasz megírásának időpontja: ma 06:58


Engem is vertek már meg poénból, ütöttek le úgy, hogy kiszakadt a porc a fülemből, raboltak már ki és bizony le is köptek. Mind kissebségi volt, és én sem szeretem őket, előítélettel viszonyulok hozzájuk.


De csak ezért nem fogok rájuk szavazni, mert nem akarom hogy a mindennapi élet az egymásramutogatásról szóljon. Abból pedig nem lehet gazdaságot talpraállítani, hogy ki a hibás és nagymagyarkodás megy.


Dolgozni szeretnék, nyugalomban- normális emberek közt élni, más kultúrákat megismerni, nyitottsággal és tiszta fejjel mozogni a világban ahol nem dogmák irányítanak és az emberek lelkileg egészségesek.


Eddigi tapasztalataim szerint Jobbikra csak a lecsúszottabb, elkeseredett emberek szavaznak. Többnyire zűrös életű, talajt kereső fiatalok, nyugdíjasok, alsóbb rétegek akik nem tudtak lépést tartani a megváltozott világgal...


UI: én NEM fogok szavazni egyikre sem, sajnos nem vagyok olyan balga, hogy azt higyjem, hogy értem akarnak jót tenni. Nem vagyok nyugdíjas, nem lehet lekenyerezni, nem az államtól várom a sorsom jobbrafordíását, mindig saját erőmből oldottam meg a problémáimat és lesz@rom mennyi a távhő ÁFÁ-ja (távfűtéses ALBÉRLETBEN lakom)...


2 év után települtem haza és szeretem ezt az országot, szeretem Budapestet! Itt érzem magam boldognak :)

2010. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim válasza:
63%

Miért kire lehet szavazni? Ki nem szerepelt még le? Sajna a jobbik nem a legjobb választás, és ezt meg kéne sok embernek gondolni, de azért fognak kapni szavazatot, mert ők még újak, és nem tudták bebizonyítani, hogy nem varázslók ők sem, a többiek pedig már leszerepeltek.

Mert hogy megy a hazugság rendesen nem csak egy forrásból...

2010. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!