Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik szavanak majd a JOBBIK-ra,...

Kik szavanak majd a JOBBIK-ra, rajtam kívül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:25
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
79%
Én még sajnos nem szavazhatok, csak augusztusban töltöm be a 18-at, de addig is, míg a saját szavazatommal nem támogathatom a Jobbikot, másokat próbálom meggyőzni arról, hogy jó helyre tegyék az X-et. Egyébként a rokonságom többé-kevésbé jobbik-szavazó.
2010. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
87%

én és az egész család(szűk cs. kör 7 fő,többit most nem számolom meg), van köztük pedagógus,jogász, és a nyugdíjas nagyszüleimet sem vezette meg a fidesz és az mszp nyugdíjmizzériája


21/L

2010. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
89%

Az MSZP és FIDESZ már bizonyította, hogy ők nem képesek semmi többre, csak egymást szidni és ostobán kormányozni.

Nem is értem miért vergődnek még.


A Jobbikban a remény. Szebb Jövőt!

2010. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
21%

a szomszéd kutyája a bolháinak a 90%-ával (kb 5-600 bolha). Lesz itt meglepi.

Nem tök lényegtelen számodra, hogy ki kire szavaz? Ez a pártok érdeke, nem a tiéd. Hja hogy szebb jövőt, meg változást, meg vörös szegfűt ígérnek. Azt én is tudok.

2010. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Jobbikosok, amit ide beillesztettem, nem én találtam ki, lehet gondolkodni, ha tudtok.


A Jobbik nagykőrösi egyéni képviselő jelöltje Dénes Dénes. Mint a párt honlapján olvasható, Dénes Dénes több évtizeden keresztül aktív labdarúgó volt, mellette lakatosként és vízvezeték szerelőként dolgozott. 1998-ban alapítója és elnöke volt a nagykőrösi MIÉP-nek.


Kérlelhetetlen ellenfél


Dénes Dénes négy évig önkormányzati képviselőként kérlelhetetlen ellenfele volt a telekspekulációknak és a multinacionális cégek magyar kisvállalkozásokat ellehetetlenítő térhódításának. 2008-ban alapítója lett a nagykőrösi Jobbiknak, melynek azóta is elnöke.


Úgy tűnik, Dénes Dénes nem csak a telekspekulációknak és a multinacionális cégek magyar kisvállalkozásokat ellehetetlenítő térhódításának volt kérlelhetetlen ellenfele. Hanem a Jobbiknak is: A helyi újságban néhány évvel ezelőtt így írt: „A közvélemény-kutatásokban megszokott önbeteljesítő jóslatok után most itt van párt formájában egy új jóslat, egy önbeteljesítés. Orbán Viktorék és Ron Werberék közös teremtménye a Jobbik, amely nemzeti radikális, de politikailag korrekt. Vagyis Moszadilag ellenőrzött, lepecsételt. Összetételénél fogva sem lehet antiszemita”. (Ez magyarul azt jelenti, hogy zsidók is találhatók a pártban – a szerk.)


Vonával kampányol

Dénes Dénes – aki friss, immár jobbikos programjában a bűnösök felelősségre vonását hangsúlyozza – néhány évvel ezelőtt a nagykőrösi újságban azt állította, hogy a Jobbik a hazánkat gyarmatosítani igyekvő erők eszköze: „...a smirgli szerepét betöltő Jobbik a Moszad (az izraeli titkosszolgálat - a szerk.) irányítása alatt áll…, a cél-országként kiszemelt hazánkat gyarmattá kell tenni, földünket a betelepülők vásárolják fel. Ehhez kell a Jobbik, amely látszólag radikális…”


A Jobbik vezetői vagy káderhiánnyal küszködnek, ezért jobb híján Dénes Dénest is jelölték a választásokra, vagy nem olvassák a helyi lapokat, Dénes Dénes pedig elfelejtett említést tenni Jobbik-ellenes nézeteiről.


Akárhogy is, tény, hogy Dénes Dénes bírja a párt bizalmát: 2010. február 6-án Vona Gábor, a Jobbik elnöke teltházas fórumot tartott Nagykőrösön Dénes Dénessel, a Jobbik 16-os számú országgyűlési képviselő jelöltjével.

2010. febr. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim válasza:
85%
én és kb mindenkit akit ismerek, s beszélgettünk róla ilyen témában.18f
2010. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 Kamella válasza:
11%
Gondolom, a többi eszement is.
2010. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim válasza:
76%
Én,és minden ismerősöm.Egyszerűen nem is értem,hogy ki az aki nem?És aki nem az miért nem?Miért hat még mindig a vörös és szivárvány színűek agymosása némely emberre?Imádkozom azért,hogy a Jobbik rendkívül jelentős szavazatot gyűjtsön!
2010. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos nagyon sokan.
2010. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!