Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik szavanak majd a JOBBIK-ra,...

Kik szavanak majd a JOBBIK-ra, rajtam kívül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:25
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
63%

SZDSZ - MSZP - MDF - FIDESZ - KDNP - MIÉP = egy kutya!

MDF - FIDESZ - KDNP - MIÉP = álellenzék!

Marad más?

2010. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim válasza:
34%
Én meg az egész családom nem mert a jobbik kommonisták és én azokat rühelem.Nem rég tartoztaták le az egyik vezetőjüket ha jól tudom.Ha már most csalnak akkor mi lesz ha majd hatalomra kerülnek!!!Bele se merek gondolni.
2010. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:37

Zala megyei valakit kapcsoltak le, azóta nem hallottunk róla semmit. (Hamis vád?)

A pártból rögvest kizárták, amit nagyon helyesnek tartok.

Ez a példa, ezt kéne követniük a parlamenti csapatoknak is.

2010. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
40%

Én meglátásom szerint 2 csoportjuk van:


-Alvakult Nagymagyarok, akik szerint ez a legfontosabb és mást nagyon nem is tudnak felmutatni, azon fiatalok akik még képtelenek mérlegelni és fontosabbak az elvek és a közösséghez tartozás.


-Azok, akik az élettel szemben vesztettek, munkanélkülik, emiatt a környezetüket hibáztatják, elkeseredettek és tehetetlennek érzik magukat, de egy ilyen párttal érzik, h valakik. Főleg azért, mert magyarok.



...Láttam sokszor aluljárókban jobbikos standokat, a körülöttük álló embereknek ránézésre tökmindegy milyen rendszer jön, szívni fognak. Egyszerűek mint egy százas szeg.


Persze jöhet, zavarjuk haza a multikat, lesz majd nekünk "turul" kocsink, "mátyás" televízió, és "szentkorona" serpenyőnk. És a személyi jövedelem adót fizetők 70%-a akik multinál dolgoz(t)ak, majd megoldják a nemzeti vállalatoknál a munkát. A nyugdíjasok pedig nagymagyarországot kapnak 13. havira...

2010. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim válasza:
91%
Én 3 az egész családom a párom családja és még 15 embert kérdeztem, abból 11.
2010. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
92%
Mi a jobbikra szavazunk az biztos 3fő.
2010. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
23%

többségében azok akik sem gazdaságtant sem jogot nem tanultak.

kb. az alsó 25%

2010. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim válasza:
19%

Szinte mindenki azt gondolja, hogy Fidesz=MSZP.

Ez kb olyan mint a Ló=Kutya. Hülyeség.

A hatalmas különbség az az, hogy a jobboldal nyiltanást hazudik, mint a bal oldal. Felőlem aztán szavazzatok a Jobbikra, úgyse tudlak letéríteni róla. De meglátjátok, ők se azt mondják ami valójában lesz.


"A múltkor egy budapesti aluljáróban romákat hallottam beszélgetni, hogy, dejó is lesz szavazzunk a Jobbikra. Csak arra nem gondoltak, hogy a Jobbik őket pont le ****ja. Épphogy el akarják kergetni a romákat. Meg mindenkit aki nekik nem tetszik. A maradék az a budapesti gazdag magyar lenne akinek a családja több mint 200 éve itt él és megrögzött keresztény. Én ebbe a kategóriába tartozom. Mégse választom a Jobbikot. És tudom hogy akik a Jobbikot választják azoknam az 50%-a minimum rosszul jár. "

2010. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
23%
Amikor rosszul mennek a dolgok mindig előre törnek az ilyen pártok az ilyen jelszavakkal-sajnos.Remélem minél kevesebben szavaznak rá.Sajnos sok az elkeseredett ember,akit lázítani lehet.
2010. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim válasza:
90%
hát tudod mikor.. :)
2010. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!