Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ugye azt csak viccnek szánták,...

Ugye azt csak viccnek szánták, hogy nálunk is árulni fogják azt a párizsi, minősíthetetlen stílusú szennylapot?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam valahol. Ugye ez nem igaz?

2015. jan. 15. 20:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
"Ezek" alatt természetesen a radikálisokat értem, nem minden muszlimot...
2015. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk úgy, jóval kisebb a valószínűsége, hogy a helyi imám az én fejemet fogja lerobbantani. És itt visszautalnék az első hozzászólásomra. Úgyhogy továbbra sem vagyok vevő (és úgy látom, hogy hála Istennek a magyar társadalom se, még kisebb mértékben, mint a francia) az ilyen "poénokra", ha azzal növelem az esélyét, hogy a békés hétköznapjaimat beárnyékolja mondjuk egy 7.62-es lövedék. Én szeretek itt élni és dacára annak, hogy itt mindenki szidja a diktatúrát, sajtószabadságot, gyenge forintot (totálisan hidegen hagy a politika is, a fent vázolt okokból) szívesebben vagyok, mint most Párizsban. Ott se rettegnék, de azért kevésbé lennék ilyen nyugodt. És ebben óriási szerepet játszik az, hogy a magyar kormányok nem pénzeltek szabadságharcosnak tűnő terroristákat, nem szórtak bombákat muzulmán országokra és nem provokáljuk őket ilyen ízléstelen poénokkal.


A csehek pedig tudatosan választották a passzivitást, beleilleszkedtek az éppen aktuális rendszerekbe. Megtanulták becsülni az emberi életet a távoli, elvont célokkal szemben és elkerülni a felesleges véráldozat. Dicsérendő magatartás.

2015. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
39%

"Évszázadokon keresztül mi voltunk egész európa védőbástyája..."


Érdekes, Európában úgy mondják, hogy Bécs volt.

Szólj nekik.

2015. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
93%

Mi? Lehet kapni Charlie Hebdo-t?

Ba**d meg, hol?! Deák téren? Előfizetni lehet? Franciául vagy magyarul adják ki?

2015. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

33:

Mégis ki mondja azt?

Netán rosszul írtam szerinted? Vagy te más történelmet tanultál?

2015. jan. 16. 09:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!