Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ugye azt csak viccnek szánták,...

Ugye azt csak viccnek szánták, hogy nálunk is árulni fogják azt a párizsi, minősíthetetlen stílusú szennylapot?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam valahol. Ugye ez nem igaz?

2015. jan. 15. 20:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
2015. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem nézek utána, mert nem érdekel mi zajlik tőlünk nyugatra.

Ha így van szomorú. De eggyel több ok, hogy nem kell még 1 ok, hogy gyilkoljanak. Először is az én, majd a családom, aztán a hazám környezete érdekel. A francia nők helyzete valahol az ázsiai pandákkal van egy szinten. Sajnálom őket, de messze vannak, nem az én dolgom. Oldja meg az, aki előidézte a helyzetet. És itt Magyarországon nem jellemző, hogy muzulmánok nőket verjenek az öltözködésükért.

2015. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
97%
#19 Az, hogy a nők öltözködése miatt még nem ölnek, az csak jelenlegi állapot. Szerinted mi lesz előbb-utóbb, ha rájönnek, hogy erőszakkal befolyást érhetnek el? Azaz, ha egy támadás után betiltanak, vagy cenzúráznak majd egy sajtóterméket például. Épp amiatt kell kiállni a Charlie Hebdo mellett, mert ha nem tesszük, azzal azt érjük el, hogy az erőszak, a terror egy megfelelő eszköznek fog tűnni a muszlimoknak a céljaik elérése érdekében. Azonban, ha nem engedünk nekik, akkor bele kell törődniük, hogy még erőszakkal sem érnek el semmit és a szólásszabadság egy olyan eszme, amelyet nem törölhetnek el.
2015. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
4%

"Épp amiatt kell kiállni a Charlie Hebdo mellett, mert ha nem tesszük, azzal azt érjük el, hogy az erőszak, a terror egy megfelelő eszköznek fog tűnni a muszlimoknak a céljaik elérése érdekében."


Mondom, nyugodtan csinálják. A franciák. De én nem vagyok hajlandó kockáztatni a biztonságomat olyan elvekért, ami egyáltalán nem mozgat meg és semmilyen befolyással nincs az életemre. És ne kezdjük magasztalni a sajtószabadságot, mert az nem valóságos dolog.

2015. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy a terrorizmus vagy az ún. charlie hebdo oldalán állsz-e. Én amennyire nem állok egyik oldalán, ugyanúgy a másikén sem. Kifejezetten humorosnak találom, amikor valaki tönkreposztolja azt a hülye facebook-ot ezekkel a charlie-s francia szövegekkel.


Én pont nagy ívben teszek rá, hogy mi van nyugaton, kiváltképpen a franciákra.

2015. jan. 15. 21:54
 26/35 anonim ***** válasza:
96%

# 25/25 Időpont ma 21:54


Na, látod ez a probléma kérdező. Európa mit csinál külső támadásra? Még jobban széthúz. Ideje lenne belátnia mindenkinek, hogy az Európai országoknak külön-külön nincs esélye életben maradni...

2015. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

26:

Pont nekünk mondod, magyaroknak? Évszázadokon keresztül mi voltunk egész európa védőbástyája és mi találkoztunk először a külső támadásokkal. Mégis ebben hol vannak tőlünk nyugaték? Mit tudnak erről? Mit tudnak nyugaton a kommunista terrorról?

2015. jan. 15. 22:02
 28/35 Rubicon87 ***** válasza:

"ma 21:50"


Mesélj. Miért nem létezik?

2015. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

ma 21:58


És jelen esetben ki az ellenség? Kivel harcolsz? Nem tudni. Bárki lehet. A kisvárosi mecset imámja, a sarki gyroszos, a külvárosi munkanélküli, csóró gyerek, akiből millió van, az elzárkózó muszlim egyetemista...stb.

Ez egy olyan háború, ami totálisan értelmetlen, mert nem tudod ki az ellenség. Egy technika van, amit terrorizmusnak hívunk. Ennyit tudni.

Én a nagy melldöngető szabadságosdi (ami érdekesmód rohadtul senkit nem érdekel, ha nem európai országokról van szó) helyett sokkal többre becsülöm pl. a csehek taktikáját, ami legendás. Ők 400 éve belebuktak a nagy szabadságharcukba, aztán azt mondták, jó egye fene, kivárjuk. És kivárták. Igazuk lett.

2015. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

# 29/29 Időpont ma 22:08


Miért, azt hiszed a helyi imám nem fogja lerobbantani a fejed, ha nem lesz Charlie? Ne hülyéskedj, ezeknek csak ürügy kell. Az nem megoldás, hogy megint ennyire széthúzunk. A csehek meg biztos 400 évre eltervezték ezt a "taktikát", nem kábé "épp így hozta a sors most" nekik. Biztos.

2015. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!