Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ugye azt csak viccnek szánták,...

Ugye azt csak viccnek szánták, hogy nálunk is árulni fogják azt a párizsi, minősíthetetlen stílusú szennylapot?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam valahol. Ugye ez nem igaz?

2015. jan. 15. 20:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Mintha nem tökmindegy lenne az eddigi 1000 ilyen jellegű lap mellé még egy.
2015. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
0%

Provokálják csak az iszlám fanatikusokat, bombázzák az ISIS-t!

Robbantsanak és lőjenek ártatlan tömegeket az EU-ban!

Úgy látszik ez mindenkinek jó!

2015. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

1:

Ezt hogy érted? Hol van olyan lap Magyarországon, amelyik ilyen stílust enged meg magának és ennyi embert sérteget rendszeresen? Melyik az a lap, ami ilyen szinten űz gúnyt az emberekből?

2015. jan. 15. 20:31
 4/35 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lesz akkor én biztos pénzt nem adok azért a f.sért.
2015. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
5%

# 3/3 Időpont ma 20:31


Gyakorlatilag az összes politikai lap? Csak az más szint, mert azt komolyan is gondolják... :-)


Egyébként ez az Európai kultúra része. Azt, meg, hogy valakinek nem tetszik, az így járt. Inkább 1 milliárd példányban az, mint 1 példányban egy blikk, bors vagy épp Magyar Nemzet...

2015. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

6:

Te láttad is, hogy milyen képeket és szövegeket raktak bele az ottani firkászok? Egyik cikkük azt taglalta, hogy hogyan maszturbál és hajt végre orális szexet egy elhunyt apáca a Mennyben, és a többit le sem írom, olyan gusztustalan és megbotránkoztató.

Európai kultúra? Szerinted ez az európai kultúra? Hát te nagyon **** vagy. Esetleg a te színvonaladat ez eléri, de másét alig ha.

2015. jan. 15. 20:49
 7/35 A kérdező kommentje:
És áruld el nekem, hol űznek gúnyt az emberek vallásából? Melyik az a politikai lap? Egy keresztény országban ilyen nincsen.
2015. jan. 15. 20:50
 8/35 anonim ***** válasza:
94%

Arra gondoltál már kedves kérdező, hogy nem veszed meg az újságot?

Én sem veszem meg, mert nincs rá szükségem.

Mi a probléma?

2015. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

10:

A probléma a kérdésben szerepel. Azt szeretném tudni, hogy mennyi igaz ebből a rémhírből.

2015. jan. 15. 20:52
 10/35 anonim ***** válasza:
94%

"És áruld el nekem, hol űznek gúnyt az emberek vallásából? Melyik az a politikai lap? Egy keresztény országban ilyen nincsen."


És azt tudtad, hogy olyan újságok is vannak, amikben meztelen nénik mutogatják a cicijüket? :O

2015. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!