Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ugye azt csak viccnek szánták,...

Ugye azt csak viccnek szánták, hogy nálunk is árulni fogják azt a párizsi, minősíthetetlen stílusú szennylapot?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam valahol. Ugye ez nem igaz?

2015. jan. 15. 20:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

# 7/7 Időpont ma 20:49


Képzeld, a kifigurázás kábé kezdetektől fogva az európai kultúra része. Udvari bolondok, paródiaszínházak, már az ókortól voltak. Arról nem a franciák tehetnek, hogy a magyarok még csak tanulják egymás elviselését...

2015. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Tessék.

Egyelőre kérdéses, hogy betiltják-e.

2015. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te ne nézz utána, hogy mi az a Kismalac magazin. :DDD
2015. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

13:

Te nagyon remélem, hogy ezeket nem komolyan írkálod. Csak ismételni tudom, hogy nézd meg, hogy mik vannak abban a szennlyapban. Ha azután is ez a véleményed, akkor pedig ne írj többet ide. És ne nagyon hangoztasd szerintem. Mindennek van egy határa, a humor jó dolog, de ebben semmi humoros nincsen. Max a 2-bites embereknek.

2015. jan. 15. 20:59
 15/35 anonim ***** válasza:
25%

"Arra gondoltál már kedves kérdező, hogy nem veszed meg az újságot?

Én sem veszem meg, mert nincs rá szükségem.

Mi a probléma?"


Mondjuk az, hogy a Budapesten élő 5000 muszlim közül van teszem azt 1, aki hasonló eszméket vall, mint párizsi társai és úgy dönt, hogy szétlövi azt az újságos bódét ami a legközelebb van hozzá. És mondjuk pont akkor teszi, amikor én ott állok a sorban a Nemzeti Sportomért, vagy a Rubiconért. Mindössze ennyi problémám lenne vele.

A saját életével játsszon a sok gyökér, ne az enyémmel, meg a másik 9 millió honfitársaméval, akit totálisan hidegen hagy, hogy a franciák most sajtószabadságosat játszanak a világgal. Sz@rok a sajtószabadságra, én élni szeretnék, lehetőleg békében együtt a kebabos srácokkal, akikkel eddig nem volt probléma.

2015. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Rubicon87 ***** válasza:

" 20:41"


Hogy a francba vannak ilyen sötét emberek mint te?

2015. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
87%

"Mondjuk az, hogy a Budapesten élő 5000 muszlim közül van teszem azt 1, aki hasonló eszméket vall, mint párizsi társai és úgy dönt, hogy szétlövi azt az újságos bódét ami a legközelebb van hozzá. És mondjuk pont akkor teszi, amikor én ott állok a sorban a Nemzeti Sportomért, vagy a Rubiconért. Mindössze ennyi problémám lenne vele."


Akkor ajánlom neked, hogy ezentúl az összes női családtagodat csak csadorban és burkában engedd ki az utcára, mert ha egy ilyen agybajos meglátja, hogy farmernadrág és pulóver van rajtuk, akkor könnyen lemészárolhatja őket.

2015. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
10%
Amint a hírtv-t, az összes bulvárlapot, és a közmédiát betiltották, üsse kavics, mehet ez az újság is. Majd olvasom a szkennelt verziót neten.
2015. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
60%

Jóstra Pista


Te nagyon tájékozott és felvilágosodott okoskodó. Felőlem zavarhatja. Nekem még senki nem szólt és nem is láttam senkit aki, emiatt szólt. Viszont speciel ez ilyen újságok engem is irritálnak, csak én nem gyilkolok érte. De ezek az emberek megteszik. Vágod? Egy mély dekoltázsért nem fognak, mert Magyarországra azért nem a muzulmán női lakosság a jellemző, másrészt ők is férfiból vannak.

De ha provokálod őket ilyen sz@rságokkal, akkor lehet, hogy megteszi. Úgyhogy kösz, de a csinosan öltöző lányok maradhatnak, azért még sehol nem robbantottak, de ilyen újságok maradjanak csak Franciaországban. Ott felőlem annyit adhatnak ki, amennyit akarnak és minden héten lehetnek ilyen gyilkosságok, nem érdekel. Ha nekik ennyit megér a feltétlen szabadság. De én itt szeretnék békében élni.

2015. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

"Egy mély dekoltázsért nem fognak, mert Magyarországra azért nem a muzulmán női lakosság a jellemző, másrészt ők is férfiból vannak."


Akkor nézz utána, hogyan vernek nőket szerte Európában ezek az értelmesek, mert nem tetszik nekik, ahogy öltöznek.

2015. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!