Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A A teljes egyenlőségé a jövő?

A A teljes egyenlőségé a jövő?

Figyelt kérdés

Remélem, hogy én még megérem ezt a kort.

Mindig is modernebb és fejlettebb gondolkodású voltam, mint az átlagember.


Ahol nem lesz férfi, nem lesz nő, nem lesznek vallások, etnikumok, hanem csak ember.


Mindenki egyforma lesz,a férfiak is ugyanúgy tudnak majd gyermeket kihordani, mint a nők.

A gyermekeket nem fogják célzottak fiúnak vagy lánynak nevelni, hanem hagyják majd, hogy maga is eldöntse.Szerintem ez is hozzátartozik a szabadsághoz, ugyanúgy, ahogy a vallásunkat, hajunk színét is eldönthetjük.

Mivel a férfiak is tudnak majd szülni, így minden különbség eltűnik a férfi és a nő között.


Ruhákból sem lesz majd férfi meg női, nem lesz férfi divat, női divat, hanem lesz egyszerűen csak divat.



2015. jan. 8. 23:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Jól van, remélem nő vagy, és mondjuk valami küzdősportot művelsz. Versenyen majd téged is betesznek a 120 kg-os állat mellé, és úgy összeveri a pofádat, hogy soha az életben nem jut eszedbe olyan idiótaság, mint amit itt leírtál. Szerencsére nagyon kevés embernek van ilyen sekélyes gondolkodása.

Nem te fogod megmondani, hogy hogyan kell viszonyulni az emberekhez, hiszen már csak a természetnél fogva, biológiailag is más a női és a férfi test működése. Akkor nőgyógyászokra sincs szükség, mert nincsenek nők.

Hát de, vannak nők, és a nőknek női munkák valóak, továbbá a nő dolga a szülés, a szülés utáni otthon maradás, és a család összetartása, illetve azok a tradícionális feladatok, mint a főzés, mosás, mosogatás stb.

A világ nem olyan egyszerű, mint te.

2015. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Mindenki egyforma lesz,a férfiak is ugyanúgy tudnak majd gyermeket kihordani, mint a nők.


"Mivel a férfiak is tudnak majd szülni, így minden különbség eltűnik a férfi és a nő között."


"Remélem, hogy én még megérem ezt a kort."


Nagyon csodálkoznék rajta, ha megérnéd (akár egy sokadik inkarnációdban)! :-)))


Amúgy elárulod, hogy - még ha lehetséges is lenne mindaz, amit leírtál - mivel lenne ez a "mindenki minden tekintetben egyforma" világ jobb, mint hogy vagyunk férfiak és nők, akik vonzódnak egymáshoz?

2015. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!