Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A A teljes egyenlőségé a jövő?

A A teljes egyenlőségé a jövő?

Figyelt kérdés

Remélem, hogy én még megérem ezt a kort.

Mindig is modernebb és fejlettebb gondolkodású voltam, mint az átlagember.


Ahol nem lesz férfi, nem lesz nő, nem lesznek vallások, etnikumok, hanem csak ember.


Mindenki egyforma lesz,a férfiak is ugyanúgy tudnak majd gyermeket kihordani, mint a nők.

A gyermekeket nem fogják célzottak fiúnak vagy lánynak nevelni, hanem hagyják majd, hogy maga is eldöntse.Szerintem ez is hozzátartozik a szabadsághoz, ugyanúgy, ahogy a vallásunkat, hajunk színét is eldönthetjük.

Mivel a férfiak is tudnak majd szülni, így minden különbség eltűnik a férfi és a nő között.


Ruhákból sem lesz majd férfi meg női, nem lesz férfi divat, női divat, hanem lesz egyszerűen csak divat.



2015. jan. 8. 23:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nem provokálok, komolyan gondolom."


Mi is komolyan gondoljuk, hogy talán újra kellene nyitni az OPNI-t, és ott is előadhatnád ezt a kis mesét. :)

2015. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
De az is lehet, hogy jön a SkyNet és kakukk lesz minden embernek. :D
2015. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, szerintem a pszichiáterek elélveznének ha egyszer megvizsgálnának.
2015. jan. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 BlackSword ***** válasza:
100%

Uhh... Hát ez így reggelre erős volt... Szerintem állj le az anyaggal!!!


Ez már nem egyenlőség, hanem hülyeség... Ne akarjunk már szembe szaladni a biológiával... Ne akard elvenni a nemek szerepét, csak azért hogy egy betegesen perverz abszurdumhoz közelebb kerüljünk... A "nagy" emberek mögött is állt egy "nagy" de talán ismeretlen nő, aki megteremtette a családi békét és harmóniát... És minden tiszteletem ezeké a nőké... Ez a nagy feladat, nem a karrierizmus... És így szép a világ

2015. jan. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

A jövő nem az lesz hogy mindenki eldönti hogy fiú vagy lány lesz, mert senki sem lesz egyikse mert mindenki kiborggá alakul. XDD (tényleg amúgy tök komolyan)


Szerintem kérdező te hardkór meleg vagy.

2015. jan. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

[link]


A jövő pont hogy nem ez.

Még azt is el tudnám képzelni, hogy a nemek száma nem hogy csökkenni, hanem nőni fog az elkövetkezendő... 10 millió évben?

Biológiát csak a biológia változtassa meg. Épp elég bajunk volt már vele hogy az emberek alapvető biológiai és bio-pszichológiai tulajdonságait ostoba ideológiákkal társadalmi, politikai, sőt fizikai eszközökkel próbáltuk megváltoztatni valami olyan irányba amit mi AKKOR jónak láttunk.

2015. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ha esetleg még nem aludtad ki magad, olvasd el még egyszer az eddigi válaszokat, és próbáld meg megérteni.


Továbbá:


"Ruhákból sem lesz majd férfi meg női, nem lesz férfi divat, női divat, hanem lesz egyszerűen csak divat."


Juj, de szép lesz, amikor az átlag 170-190 cm magas, 70-90 kg-os pasik magas sarkúban és harisnyában tipegnek az utcán, és kivillannak a szőrös vádlik és combok a midi- és miniszoknyák alól... Remélem, az új divatguruk nem feledkeznek meg majd a szükséges cickótartókról sem. :D

(irónia; és felfordult a gyomrom...)


"Például ugyanígy gyártanak kozmetikai szerekből külön nőit meg férfit?

De minek?"


Azért, mert KELL, pl. az arckrémek és a samponok esetében, ugyanis nem vagyunk teljesen egyformák...

2015. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen lett a nő nőnek, a férfi férfinek teremtve.Mindkettő egyformán fontos a maga nemében és megvannak a maga szerepei és korlátai, ez így helyes.Már a nagy fene emancipáció is magával hozott nem csak szabadságot, ahogy akkor azt a hőbörgő 3,14csák várták, hanem sok-sok szívást is! a nők dolgozni akartak, mert ők is tudnak, nekik is meglegyen a joguk!Na tessék, meglett a kötelességük, mehetnek ők is napi 8-12 órában gürizni, a férfiakénál kevesebb fizetésért, miközben a háztartásban is lenne legalább annyi tennivaló, pluszban még azt is megcsinálhatják.A gyerekre meg már nem marad idő, nincs aki összetartsa a családot, így az széthullik.A szabadság és egyenjogúság áldásai, igaz?!

"Nem lesznek nemek".Hű, az marha izgalmas lesz! A sok beteg ferde hajlamú nyilván örülne neki.Bár a világ hülyül és korcsosodik, remélem, idáig azért nem süllyed.

2015. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Az esélyteremtésben és anyagi helyzetben kellene megteremteni az egyenlőséget.

Tehát a szegényebbeknek is legyen esélyük a tanulásra, normális színvonalú életre és ne lehessenek ekkora különbségek emberek között.Ez sosem vezet jó irányba, a nagy különbségek mindig elégedetlenséget hoznak előbb-utóbb a kizsákmányoló rendszerek megbuknak .Ez is olyan szükségszerű dolog, mint a férfi-női nem közötti különbség pl.

2015. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Amúgy már létezik terhes férfi.Épp a minap olvastam, hogy valami gubanc van a szerencsétlennel...

Amúgy meg ez már egy elavult téma.Nővé operált férfi, meg fordítva, á, unalmas.Mikor annyi egyéb más is lehetne az ember, például macska, kacsa, vagy szarvasmarha, esetleg ezek keveréke.Az állatokat se felejtsük ám ki, ha teljes egyenjogúságot akarunk.Ők is élőlények, velünk élnek.

2015. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!