Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jövő vasárnap már minden...

Jövő vasárnap már minden zárva lesz. Kinek jó ez?

Figyelt kérdés
A kormánypárt ezzel akarja a multikat tönkretenni?
2015. jan. 3. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Március 15-től!

[link]

2015. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mint az első válaszoló is írta, jövő vasárnap még nem, csak március 15-től.

De a válaszok:

1. Csak azoknak az alkalmazottaknak, akik bármely okból nem szeretnek/szeretnének vasárnap dolgozni. SENKI másnak.

2. Igen, valószínűleg ez az egyik szándékuk.

2015. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

így akarják elérni hogy az emberek a fideszes CBA-ban vásároljanak. Mutyizás ez is.


Ezt még Varga is nyilvánosan ellenezte, mert a gazdaságra rosszul fog hatni.

2015. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor csak márciustól.

Igen,mutyi is van benne. A CBA-t is sulythatja,mert a nagyobb CBA üzletek sem tudnak majd igy nyitva lenni akkor.

Ezek pedig a legnagyobb CBA-s tulajok üzletei is egyben.

/" Lovas" Lázár,Baldauf,Krupp,Breier..stb/...tehát ez nekik sem jó.

Itt már minden fideszes ennyire hülye?

2015. jan. 3. 18:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Elsősorban nekem.
2015. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egy cikk, igaz, "csak" nlcafé-s, de elég részletes, és érdemes a linkekre is rákattintani:

[link]


Egyébként belegondoltatok már abba, hogy ha pl. már most élne a törvény, akkor karácsony után (szerda - péntek) egyetlen nap (szombat) állt volna rendelkezésre, hogy MINDENKI bevásároljon aznapra és másnapra? Észbontó...

Idén karácsonykor pedig nem tudom, mi lesz, ha nem vonják vissza ezt az őrültséget. Dec. 24. csütörtök, az utolsó bevásárlási lehetőség, utána már csak 28-a, hétfő; tehát 4 napra kell(ene) bespejzolni, ami mondjuk pékáruból alapon gáz, a tömegről, tumultusról már nem is beszélve...


Ja, és plusz egy hátrány a törvény következtében, amiről kevesebbet szoktak beszélni: kötelező zárva tartás 22 órától reggel 6-ig...

2015. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Vadkan01 ***** válasza:
Nekem mindegy, úgyse szeretek vásárolni.
2015. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

# 5:

Boltod vagy aki nem akar vasárnapra is fizetni az alkalmazottainak?

2015. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vadkan, ez nem szeretek - nem szeretek kérdése. Én sem szeretek vásárolni, sőt, utálok, de KELL.

(Az nagyon nem mindegy, hogy MIKOR, HOL, és hogy mekkora tömegben...)

2015. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem jó, mert végre láthatom néha a gyerekeimet egy egész napig ,nem csak éjjel és lehet egyetlen nap amikor közös programot lehet tervezni. Mert hétköznap összevissza tervezhetetlenül hektikusan kiadott szabadnapokkal ezt nem lehetett megtenni . A vevők meg majd alkalmazkodnak , és megszokják, egy év múlva már természetes lesz a dolog ,mint ahogy azt is megszokták hogy nem lehet minden bokorban cigit kapni ,csak most megy a hőbörgés egy kis ideig, aztán csönd lesz és kibírják zabavásárlás nélkül azt az egy napot, mint ahogy régen is kibírták ,mert szombat délben kb minden bezárt, mégsem haltak éhen, sőt.
2015. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!