Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Be lehetne tiltani a discokat?...

Be lehetne tiltani a discokat? Jó ez a társadalomnak, ami most van? Mi lenne ennek a jogi háttere?

Figyelt kérdés
Tudjuk mi megy itt (drogok akár), most hallom hogy azért támadtak rá Cozmára, mert nem tetszett egy cigánynak, hogy táncol. Engem is volt, hogy csak úgy megfejeltek, sokszor balhézni mennek a fiatalok szórakozóhelyekre. Ezek a helyek csak agressziót szülnek.
2010. jan. 31. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
ez teljesen hülye felfogás .nem valami lebujba kell menni,hanem igényes szórakozóhelyre.
2010. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel az összes kocsmát, kávéházat, koncertet is be lehetne záratni, ugyanis ott is isznak az emberek, ezért ott sem ritka a konfliktus.De ez akár egy búcsúban is megtörténhet.
2010. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
az ember társasági lény vagy mi a szösz. Cozmára útközben is rátámadtak volna, mert nem tetszik neki, ahogy megy/ ahogy veszi a levegőt...
2010. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sokat kocsmáztam, de ott ha nem keresi a bajt az ember, nincs is. De mondom általában csak balhézni járnak az ilyen szórakozóhelyre az olyan egyének. És mégis mi haszna van egy ilyen helynek? Halálra isszák magukat és megbaszatják magukat a tinilányok? Tudom máshol is lehet, de ilyen egyszerűen nem kell.
2010. jan. 31. 19:25
 5/15 anonim válasza:
57%
valahol sztem igazad van mert van h télleg csk balhézni mennek az emberek vagy berúgni stb. De sztem helytől függ am meg mért mész ilyen helyre ha nem szereted? rendezz házibulit :D
2010. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nah ezaz, hogy nem megyek, pont akkor kötöttek belém amikor elhaladtunk előtte... viszont haveromék mindig mennek és akkor szar hazakullogni... de ők rendesek nem balhésak, csak sajnos nincs kulturáltabb hely...
2010. jan. 31. 19:41
 7/15 anonim válasza:
11%
én is tinilány vagyok, járok bulizni 1 év e és nem szoktam megbaszatni magam, nem azért járok oda.. pedig bepróbálkoznak sokan de ezt mindenki maga dönti el h enged e neki, nem mindenki csinálja...
2010. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na most ha az emberek balhézni meg drogozni mennek a szórakozóhelyre, akkor a hiba nyilvánvalóan nem a helyben van, de ha átgondolnád akkor magad is rájönnél. A "tiltsukbe!" mentalitás pedig nem old meg semmit.
2010. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igaz a neveltetés miatt agresszív, ribanc satöbbi, és azért nem nevelik mert egész nap dolgoznak a szülők azért, hogy törlesszék a lakáshitelt. Így van. De attól még semmire sem jók ezek a birkagyűjtő helyek.
2010. jan. 31. 19:45
 10/15 anonim ***** válasza:

figyelj, kell egy hely a fiatalok számára ahol "leadhatják" a heti stresszt.

vagy azt akarod h mindenki wowozzon?

2010. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!