Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ilyen árak mellett miért...

Ilyen árak mellett miért csodálkoznak hogy mindenki kalózkodik?

Figyelt kérdés

Egy átlagos DVD- film 2000 Ft,egy új akar 3-4 is lehet.

Egy atlagos szamitogepes játek 3-4 ezer egy új 8-12000.


Miert érje meg megvenni ezeket az embereknek ha egy 5000 Ft-os internettel,2-3 dobozos film arabol tucatnyi filmet megnezhetnek es több jatekot letölthetnek? Nyilvan minden nem elerhető de rengeteg minden fent van. Én pl mar csak a steames learazaskor tudok jatekot venni mert draga.

Ilyen arak mellett miert csodalkoznak ha rengetegen warezolnak?


2014. nov. 29. 11:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
43%
Pontosan így van, ahogy az előző írta. Én is visszautasítanám, hogy "mindenki". Bármennyire is azt képzeli valaki, hogy mindenki lop, hát nem, én például nem lopok. Ezt tanultam, így nőttem fel. Erkölcsi kategória nálam és négy gyereket felneveltem, remélem, náluk is azért maradt ebből valami. Szóval, én még nem töltöttem le ingyen lopást, pedig 15 éve van interneten és filmeket is szeretek nézni, itthon is. Megveszem, ami kell.
2014. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
40%
Akkor vegyétek meg . És ha jó töltsétek fel légyszi az n-core-ra hogy le tudjam tölteni. Előre is köszönöm.
2014. nov. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
57%
Az milyen tetűláda parazita here, akinek az az életfilozófiája, hogy fizessen érte más, majd ő meg jól leveszi ingyen. Nem voltak szülei vagy tanárai? Vagy azok is loptak?
2014. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
50%
Senki sincs arra kényszerítve hogy ha megveszi fel is töltse. Nyilván azért tölti fel mert ő meg tudja venni és tisztában van vele hogy sokan mások nem. Önszántából teszi fel , akkor miért lopás és miért parazita aki letölti. Nem lopás mert ha nem tudnánk letölteni akkor se vennénk meg mert nem telik rá.
2014. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nincs meg valakinek az Utolsó ördögűzés 2 szinkronosan?
2014. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
48%
A piac úgy működik, h minél kisebb a kereslet annál többe kerül legyártani a kevés dvd-t tehát drágáb lesz, ha nag rá a kereslet nagy tételben írják a dvd-ket így olcsóbbá válik mert nagy tételben kisebb a veszteség, a selejt, szal azzal, h egyre több a kalózkodás egyre drágábbak lesznek a dvd-k, persze mesterségesen lehet szinten tartani, de az nem éri meg senkinek...
2014. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!