Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ígyis bevándorolnátok az USA-ba?

Ígyis bevándorolnátok az USA-ba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel lehetőséged lenne bevándorolni az Államokba,de a munkáltatód, egy nagyobb vállalat azt mondaná hogy csak Hawaii és Alaszka államban tudna foglalkoztatni téged.Akkoris belemennél a dologba ha ilyen elszigetelt helyen kellene élned?Illetve Melyiket választanád? Jólétben lennél természetesen.Mondjuk havi 4000dolláros fizetéssel.

2014. szept. 22. 13:39
1 2 3
 21/25 Tharos ***** válasza:

"Nekem az az álmom hogy Alaszkában éljek szóval igen..."


De miért éppen Alaszka? :D


Viccet félretéve, régebben én is sokat gondolkodtam rajta, hogy milyen lehet ott élni vagy Kanadában.

Vonzanak az ilyesmi helyek, a hideget is jobban bírom, mint a meleget.

2014. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Tharos: melyik resze Kanadanak? Mert Vancouver pl nagyon enyhe telen,es Torontos sem veszes..ami inkabb neked valo az Edmonton..telen -30napkozben!:) az az igazi..amugy a nyar az igyis ugyis meleg..hisz ezert medencesek a hazak ott is..amugy a hideg a bornek jo..ranctalanit..a nap kiszivja az arcodat..nezd meg a mediterran noket, a sok naptol 40eves korra szottyadtak lesznek mint egy romlott alma..:)
2014. szept. 22. 15:51
 23/25 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy szeretem-e az adott munkát... egyébként igen, Alaszka és Hawaii is jöhetne.

Alaszkában nem voltam, de Hawaii szimpatikus hely volt.


És persze nem kell örökké azon a helyen dolgoznom, ha megvan a zöldkártya.

2014. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Napfonat ***** válasza:
Örömmel költöznék mindkét helyre, bár Alaszkában csak Anchorage-be, mert csak az az egyetlen valamirevaló város ott. A többi tanya meg nagyközség.
2014. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát,hogyha valaki rátalálna az önéletrajzomra az interneten és azt mondaná hogy holnap indulnom kell, intézi a vizumot zöldkártyát akkor azonnal indulnék .Ha választani lehet akkor a kettő közül határozottan hawaii-t választanám.Utálom a telet .Persze ha a munkáltató azt kivánja hogy menjek át alaszkába átmennék oda is bár ott pic.a hideg lehet.Persze minden relativ,meg a munka jellegétől függ.Az általad emlitett logisztikai irodai munkát simán elvállalnám mindkét helyen,viszont mondjuk épitőiparba kellen dolgozni na azt alaszkában minusz húsz fokban tuti hogy nem vállalnám.Pláne úgy hogy öt évig ott kéne melózni. Hawaii-ra viszont épitőiparba is elmennék melózni akár még húsz évre is.
2017. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!