Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ígyis bevándorolnátok az USA-ba?

Ígyis bevándorolnátok az USA-ba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel lehetőséged lenne bevándorolni az Államokba,de a munkáltatód, egy nagyobb vállalat azt mondaná hogy csak Hawaii és Alaszka államban tudna foglalkoztatni téged.Akkoris belemennél a dologba ha ilyen elszigetelt helyen kellene élned?Illetve Melyiket választanád? Jólétben lennél természetesen.Mondjuk havi 4000dolláros fizetéssel.

2014. szept. 22. 13:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig kéne ott élnem? Mi lenne a munka?

Alaszka engem is vonz egyébként, szóval ez nekem nem "büntetés" lenne. De azért nem szeretnék örökre ott élni.

2014. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Hat igen,Philly az nemkutya, es Texas is dinamikusan fejlodik van munkalehetoseg.


Sir Butcher: "nagy duzzogva" :)) hat nyilvan azert a magyar ember azt nezi hogy hol tud elni es ha egy ilyen adodna nem csodalkozok hogyha egy "nem kedvelt" helyen dolgozna.:) mondjuk "lehet" azert Hawaii szigeten is talalna az ember jo rekreacios tevekenyseget.pl. munka utan sorozes az oceanparton...

2014. szept. 22. 14:03
 13/25 A kérdező kommentje:

10#

Ugy jott az otlet, hogy ugye a torzsteruleten az USA-nak gondolom nem erzed olyan elszigeteltnek magad.es itt van 2szep allam ahol vegulis jo elni de kint a fr@ncba.de azert attol az Egyesult Allamok.ezert..:)



11# mondjuk 5ev az amerikai allampolgarsagig.es logisztikaban, irodai alkalmazott lennel.

2014. szept. 22. 14:08
 14/25 anonim ***** válasza:
Én enélkül sem vándorolnék be az USA-ba. Jó nekem Európa.
2014. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

13: És ha közben más államban is lenne munkalehetőség? Akkor gondolom, költözhetek, nem?

Vagy legalább utazgatás miatt kitehetem a lábam Alaszkából :)

2014. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Miért éppen Alaszka?
2014. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
igen mondjuk szabadsag alatt elmehetnel,de mashova dolgozni menni nemtudnal 5evig mert mondjuk szerzodesed lenne es akkor ha felmondasz menned kene az orszagbol..de 5 ev utan allampolgar lennel es utana termeszetesen odamesz dolgozni ahova szeretnel.:)vagy ha esetleg behazasodnal es kozben megszerzed az allampolgarsagot akkor is valtoztathatnal munkahelyet stb de nyilvan ez meredekebb tortenet..:)
2014. szept. 22. 15:03
 18/25 A kérdező kommentje:
bocsanat helyesbitek, ha az 5eves szerzodes ideje alatt meghazasodsz akkor is vagy Hawaii vagy Alaszka allamban kellene maradnod.ilyen lenne a munkaszerzodesed.hiaba lennel amerikai.:) szoval ezeket figyelembe veve dontenel.:)
2014. szept. 22. 15:10
 19/25 anonim ***** válasza:
Most már csak az érdekel, hogy valóban van-e ilyen lehetőség? :)
2014. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
biztos van csak gondolj bele meghirdetnek egy ilyen allast es siman jelentkeznek ra 3000en mert sok lengyel is jol kepzett stb..stb..ezert nyilvan ez egy idealista kerdes hogy pont teged valasztanak ki az allas betoltesere.:) (azon gondolkozom hogy az a nagy helyzet feketen is megeri kimenni oda keresel 1100$-t ha hajtasz New Yorkban..jobb mint 65-70bol itthon nem?:) ) de ez csak hangos gondolkodas:-) ne terjunk el nagyon ettol !:)
2014. szept. 22. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!