Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne Asszasszin...

Tommy91 kérdése:

Hogyan lehetne Asszasszin társadalmat kialakítani?

Figyelt kérdés
Először a játék fogott meg aztán átolvastam minden vele kapcsolatos cikket könyvet és ámulatba ejtett és érdekelne hogy lehetne-e egy ilyen társadalmat kialakítani.

2014. júl. 30. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem.


Tudnál róla mesélni?

2014. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Iszlám eredetű szekta akik a középkorban a keresztes háborúk idején alakultak tökéletes orgyilkosok voltak eredetileg Hasisin-eknek hívták őket.
2014. júl. 30. 15:21
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
Szóval olyan társadalmat szeretnél ahol van egy szektavezér, aki mindenki mást drogfüggőségben tart, hogy a következő adagért bármit megtegyenek neki?
2014. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én ellenzem a drogfogyasztást! Én egy olyan társadalomra gondoltam ahol nincs alárendelt viszony egyenlő mindenki mivel egy társadalomnak kell vezető nyilván itt is lennie kell de nem egyeduralkodó. Nem kell feltétlen vérontáshoz folyamodni lehet csak megfélemlíteni ez a régi időkbe is így volt és megtisztítani a mai szennyezett társadalmat és megdönteni a korrupt kormányrendszert.
2014. júl. 30. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak magad köré kell gyűjtened egy csomó elszánt, idealista harcost, akik drog nélkül is hajlandók korrupt hatalmasságokat fenyegetni (és annál tovább is menni, ha a fenyegetés nem hatna).
2014. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehetni éppenséggel lehetne, csak ahhoz vagy az emlegetett hasis kéne némi vallásos fanatizmussal, vagy pedig a számos film és játék által megérdekelt őrző effektus.


Az első nem túl vonzó alternatíva, a másodikhoz meg éppenséggel a közös és szintén hasonló módon ténykedő ellenség hiányzik.


Amúgy meg a valós iszlám szektáról itt olvashatsz bővebben:

[link]

2014. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!