Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán következő békementére...

Orbán következő békementére is eljönnek a lengyel haverok?

Figyelt kérdés

Orbán feltűnő oroszbarátsága és a paksi szerződés megszavazása gondolom, nem vált ki osztatlan lelkesedést az oroszokkal hagyományosan hűvös viszonyban álló lengyeleknél. Orbán eddigi fő külpolitikai szövetségese és társadalmi támasza eddig Lengyelország volt. Ez ezután is így maradhat?


[link]



2014. jún. 23. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne jönnének? Jo a fizetség!!!
2014. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Azért mert egy egy vezető mit mond az nem tükrözi a nemzetének a valóságát.

Lásd öszödi beszéd.


Ha lengyelek jönnek békemenetre, vagy nyaralni, vagy cserediákprogramra mindig örülnek és boldoga vannak itt. én sok külföldi diákkal találkoztam de a lengyelek voltak a legjobban és legkedvesebbek. Sokan emlékeznek még a két nép közötti barátságra. oks ezt is el akarják rontani de ezt nem lehet.

2014. jún. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy jó a fizetség, meg jó kimozdulni, de talán lehet egy határ, ahol már nem tolom oda a képemet Orbán alá. Lehet, hogy ez még nem jött el...
2014. jún. 24. 08:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha őket is leszopja valaki.... Tuti!
2014. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt beszélik, már ÁLL a dolog, ami egyértelműen jó jel egy őszi tapasztalatcseréhez... :)
2014. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ORBÁN. A magyar nép árulója. Az is aki rá szavazott.
2014. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!