Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért fáj egyeseknek, ha...

Miért fáj egyeseknek, ha nekem személy szerint tényleg nincs bajom a cigányokkal, és emiatt nem általánosítok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van köztük problémás, de tudom, hogy van köztük olyan is, akivel nincs probléma, de tudom, hogy más körökben is van ugyanez. Nem szeretek általánosítani, és nem is fogok, de ez másokat miért zavar, és miért pontozzák le az olyan választ, egy olyan kérdésben, ahol személyes tapasztalatot kérdeznek? Az én személyes tapasztalatom vegyes, ami következtében nem általánosítok, ha hazudok, vagy csinálok magamnak problémát, jobb lesz?
2010. jan. 4. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16:42: Olyan gyermekes gondolat azt hinni, hogy aki nem szereti a sok fekete bűnözőt, az mind jobbikos. Tévedésben vagy. Nem vagyok jobbikos, mégsem szeretem őket, még a jókat sem. A vér nem változik, hígulhat, de az ösztön megmarad.
2010. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Miért fáj egyeseknek, ha nekem személy szerint tényleg nincs bajom a cigányokkal, és emiatt nem általánosítok?"


Én sok cigányt ismertem mindig is (az iskolában egy osztályba jártam sokkal) és sosem volt velük problémám. Amikor ezt el merészelem mondani, általában 5 jobbikos a torkomnak ugrik, hogy én egy zsidócigány szemétláda vagyok, akinek semmi köze az élethez, bezzeg, ha ugyanolyan élményeim lennének, mint nekik stb.


Vagyis amikor személyes tapasztalatra hivatkoznak, akkor az ő személyes tapasztalatuk tapasztalat, az enyém nem tapasztalat és kész.


De hát pártpropagandisták között mindig is sok szűkagyú fanatikus volt, és ez a jobbikban sincs másként, sőt.

2010. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5jobbikosból leáltalánosítasz egy tonna emberre, nah és te pattogsz, hogy mi általánosítunk a cigányokkal kapcsolatban? nevetnem kell rajtatok:)
2010. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Látom, tényleg nem hagyták ki egyesek, h lepontozzanak lol

Gratulálok, kemények vagytok !! hahaha

2010. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs velük bajod? Nekem se mindegyikkel.De majd ha ők lesznek többségben...
2010. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

"5jobbikosból leáltalánosítasz egy tonna emberre"


Normális cigánnyal már találkoztam, normális jobbikossal még nem.

2010. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nocomment, kár vitatkozni veled de tényleg, szánalom:)
2010. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!