Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meg lehet élni otthon?

Meg lehet élni otthon?

Figyelt kérdés

Külföldön lakom,de haza akarok költözni,de mindenkitől csak azt hallom,hogy nehogy haza menjek.

Úgy vélem rengetegen túloznak,mert ez a "trendi" manapság Magyarországon.

Szóval teljesen őszintén,meg lehet élni ma Magyarországon,vagy sem?



2014. máj. 31. 10:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Kint mivel foglalkozol vagy mi a szakmád?
2014. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

4. válasz:

"Földmérő,térképész és térinformatikai technikus vagyok,angol kíváló,német társalgási"

2014. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Ejha,úgy látom kapós a téma,ennek örülök. :)

Jelenleg targoncázok,de csak cégen belüli engedélyem van.

Ami még említésre méltóbb munka,az komissiózás,csomagológép operátor,rendelés összeállító.

Az angol nyelvtudásomról nincs semmiféle papírom.

10. válaszoló: 120 K nettó?

Eddig 70 ezer körüliben gondolkodtam! :)

2014. máj. 31. 22:27
 24/30 anonim ***** válasza:
Itthon keresik az ilyen végzettségű embereket! Meglehet kicsit többet kell beszélned a szakmáéról, mert itthon még ez nagyon gyerek cipőben van. Dobd szét pár helyre az önéletrajzodat és meg kell tanulnod beszélni a szakmáról, valamint hogy miért jó az amit te csinálsz!
2014. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Ehhez annyit fűznék hozzá,hogy Magyarország a világ élvonalában van földmérés terén,Magyarok közül kerültek ki a leghíresebbek.
2014. jún. 1. 19:59
 26/30 anonim ***** válasza:

"10. válaszoló: 120 K nettó?

Eddig 70 ezer körüliben gondolkodtam! :)"


Igen, 120k, ha sikerül aránylag jó helyen elhelyezkedned.


Amúgy 120 ezer forint nem sok, gyárban dolgozok operátorként, és többet viszek haza. Nem tudom mikor mehettél ki, de szerintem már nem a 70 ezer forint jellemző.


Amúgy nem mondom azt, hogy itthon nem tudsz majd megélni. Sőt, szerintem ugyanolyan lesz a helyzeted, mint kint. Én inkább az emberek mentalitása, és a szebb környezet miatt maradnék kint.

2014. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát ha egy multinál dolgozol napi 12 órát, és a főnököd hétvégén is bszogathat, valamint, ha közel kerülsz a tűzhöz, és sok állami megrendelést, vagy vissza nem térítendő támogatást kapsz a cégedre (amihez ugye cég is kell, meg valamilyen tevékenység), akkor simán meg tudsz élni. Egyébként egy irodai melóért olyan 120, 150 ezret kapsz nettóban. Ha van felsőfokú végzettséged, akkor 150-180 rugó is lehet. Egyébként gazdasági területen megéri dolgozni, ott a legmagasabb az átlagbér, viszont ahhoz jószerivel felsőfokú végzettség szükséges. Biztosítási ügynökként is jól keresnél, ha sok kuncsaftot tudnál szerezni. Ezen a területen jók a jutalékok. Egyébként hát... Nem túl fényesen. Én a helyedben kint maradnék.
2014. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
67%
Egy baratom most ment haza vegeleg 4 hete kozel 20 ev utan... amit itt keresett azt haza vitte es a házát is eledta itt amit a kijovetelekor vett reszletre azota sikerult nagy hajtas aran kifizetnie es a haza arat is haza vitte otthon abbol vett egy takaros kis hazat balaton mellett videken egy autot is ujonnan es a maradek penzet betete a bankba es annak a kamtjabol el lessz nem kell dolgzonia mert annyi jut amibol el vegetal majd ahogy lessz... Ha eddig kint voltal akkor te is adj el mindent es vidd haza abbol te is eltudsz majd vegetalni ha nem szorod el az eddig osszegyujtott penzt.En is kulfoldon elek a tengeren tulon iden haza megyek korulnezni ha elfogadhato aron tudok venni hazta autot en is haza megyek aztan a maradekot meg felre rakom aztan abbol el is leszek hogy ne szakitasm le magam ..ahogy a baratom aki elottem ment haza 4 hete..ezt te is kiprobalhatod mielott vegeleg haza mesz aztan ha nem tetszik meg mindig meggondolhatod magadat..es kint maradsz addig mig lessz eleget a tejbe apritani es akkor mehetsz mint sokan masok is.. aztan nem kell agonizalni hogy mibol elejel csak ossze szedtel eddig annyit hogy ne kelljen dolgzonod uatnna vagy csak nyaralni mentel eddig akkor meg ne siess haza meg koran van neked..
2014. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Nehezen..
2014. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
60%
Az utolso irja hogy nehezen..na mire irja hogy nehezen elegge szuk valasz es mire, ha esettleg kifejtened reszletessebben ha >>nehezen< de valami bovebbet is irhattal vaolan ha nehezen is esik de megkoszonnem..
2014. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!