Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mindenkinek biztosítanának...

Mindenkinek biztosítanának közmunkát. Örüljünk?

Figyelt kérdés

Reggel hallottam a rádióban...

Úgy látszik, a kormánynak és egyeseknek nagyon bevált az ócsó közmunkarendszer, mert normális munkát teremteni már eszükbe sem jut.Most már csak közmunkások országa leszünk?

Kezdtem megnyugodni, hogy a szavazások után visszaesett a közmunka kínálat, már azt reméltem, ez a megalázó, munkavállaló számára semmi hasznot nem hozó, kritikán aluli gyakorlat megszűnik.Tévedtem?


2014. máj. 20. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Kellenek a rabszolgák az új dzsentriknek, földesuraknak!
2014. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Mo jobban teljesit!
2014. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez szégyen(rájuk nézve is), tehát jobb lenne, ha inkább nem erőltetnék.A közmunka és az érte járó (éh)bér még csak elfogadható lenne, ha abból nem vonnának le, de pofátlanul abból is vonnak járulékokat, így a szerencsétlen közmunkára ítélt kb pont annyit visz haza, mintha segélyt kapna.Értelmesebb lenne őket békén hagyni és inkább utalni továbbra is a segélyt, hagyni hadd keressenek maguknak rendes munkát, mert a közmunka az álláskereséstől is csak elvonja az időt, feleslegesen.És nem lenne az ország is egyre nagyobb ciki, hogy lassan minden 2. ember közmunkás...
2014. máj. 20. 09:49
 4/7 Lumpenproletár ***** válasza:
Kismilliószor elhangzott már-itt is hogy önmagában természetesen nem jó közmunka DE annál fényévekkel jobb minthogy mindenféle munka nélkül vedd fel a segélyt!
2014. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Őszödi Ferenc ***** válasza:
47%

Tudod a közmunkával egy baj van. Igazából rengeteg baj van vele, de most mondok egyet, ami mindenkinek szemet szúr.

Ha közMUNKA, akkor miért nem jár érte a minimálbér?

Hogy is mondta régi jó barátom... megvan:

"Minden legyen az, ami. A krumplileves legyen krumplileves, elvtársak!"

2014. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek? Az egyetemi adjunktust is kiszedik a posztjáról, és utcaseprő lesz?
2014. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van képe ennek a zsidó rezsimnek azt mondani hogy mo jobban teljesít meg vissza szorította a munkanélküliséget: 49ezer nem fizetés a közmunka nem munka, egy családot nem lehet eltartani 49 ből mi 5 en vagyunk a családban anya apa meg én dolgozunk én közmunkán pedig nem oda való vagyok de nincs más a két hugom tanúl az egyikük fősulin nagyon nehezen jön össze a pénz hogy kitudjuk fizetni a költségeit. A KÖZMUNKA CSAK ARRA JÓ HOGY DÖGÖLJ ÉHEN.
2014. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!